Montefiore Hotel 3*– Opinie

4
Ocena 6.310
na podstawie
4 opinii
6.5 Numer
6.5 Usługa
6.5 Czystość
6.5 Odżywianie
6.5 Infrastruktura
Hotel położony jest w samym sercu Jerozolimy, w odległości spaceru od wszystkich głównych atrakcji, kawiarni, głównych ulic i tętniącego życiem miasta.Więcej →
аватар Katya_Classic
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 8.0
Montefiore 3 * znajduje się przy cichej ulicy Shatz, 2 minuty spacerem od jednej z centralnych ulic Jerozolimy, King George ("a Melech George" po hebrajsku). Hotel znajduje się w odległ oś ci kró tkiego spaceru od Starego Miasta. Hotel jest mał y, czysty i schludny. W sumie hotel ma 6 pię ter i 7 antresolę , na któ rej znajdują się tylko 3 pokoje - 2 zmodernizowane pokoje standardowe (bardzo ł adny wystró j, mał y balkon) i jeden apartament. … Już ▾ Montefiore 3 * znajduje się przy cichej ulicy Shatz, 2 minuty spacerem od jednej z centralnych ulic Jerozolimy, King George ("a Melech George" po hebrajsku). Hotel znajduje się w odległ oś ci kró tkiego spaceru od Starego Miasta. Hotel jest mał y, czysty i schludny. W sumie hotel ma 6 pię ter i 7 antresolę , na któ rej znajdują się tylko 3 pokoje - 2 zmodernizowane pokoje standardowe (bardzo ł adny wystró j, mał y balkon) i jeden apartament. Pokoje są wystarczają co przestronne. Jest ką cik herbaciany, TV, toaletka, stolik kawowy. Hydraulika jest nowoczesna. Widok z pokoju na budynki mieszkalne. Pierwszy dzień w hotelu przypadł na Szabat. Jerozolima był a pusta, wszystko był o zamknię te. Poszedł em na prawo od ulicy. King George na ł adną Hillel Street, któ ra okazał a się mieć otwarte kawiarnie nawet w sobotę . Moim zdaniem Montefiore to niedrogie zakwaterowanie w Jerozolimie blisko Starego Miasta.
аватар
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 7.0
Nie bę dę duż o mó wić o hotelu. Ale powiem, ż e hotel jest przyzwoity, bardzo wygodny, co najważ niejsze czysty, schludny, personel uprzejmy. Hotel poł oż ony jest w samym sercu miasta, w cichej okolicy. Mieszkaliś my z dzieckiem i nawet nie sł yszeliś my hał asu samochodó w. … Już ▾ Nie bę dę duż o mó wić o hotelu. Ale powiem, ż e hotel jest przyzwoity, bardzo wygodny, co najważ niejsze czysty, schludny, personel uprzejmy. Hotel poł oż ony jest w samym sercu miasta, w cichej okolicy. Mieszkaliś my z dzieckiem i nawet nie sł yszeliś my hał asu samochodó w. Wszystko bardzo mi się podobał o. Jedynym minusem jest skromne ś niadanie, menu mogł o być zrobione z szerszego asortymentu. Ogó lnie cena odpowiada jakoś ci.
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар nadber-nata
 •  podróżował 13 lat wstecz
Ocena 5.0
Hotel odpowiada trzem gwiazdkom. Bardzo dobry rosyjskoję zyczny pracownik, któ ry jest bardzo wdzię czny za to, ż e zaprosił nas rosyjskoję zycznego przewodnika Pawł a. W cią gu trzech dni Paweł pokazał nam taką Jerozolimę , ż e nie są dziliś my, ż e moż na odwiedzić tak wiele miejsc w kró tkim czasie. … Już ▾ Hotel odpowiada trzem gwiazdkom. Bardzo dobry rosyjskoję zyczny pracownik, któ ry jest bardzo wdzię czny za to, ż e zaprosił nas rosyjskoję zycznego przewodnika Pawł a. W cią gu trzech dni Paweł pokazał nam taką Jerozolimę , ż e nie są dziliś my, ż e moż na odwiedzić tak wiele miejsc w kró tkim czasie. Pierwszego dnia naszego pobytu zwiedziliś my gł ó wne zabytki staroż ytnej Jerozolimy w cią gu 14 godzin na piechotę i otrzymaliś my maksimum informacji o trzech gł ó wnych religiach. Rady dla tych, któ rzy chcą uzyskać jak najwię cej informacji w Jerozolimie w kró tkim czasie, przedyskutuj wcześ niej temat wycieczki z przewodnikiem i koniecznie wybierz się na indywidualną wycieczkę . Nie moż na obejś ć się i obejś ć tak wiele miejsc z duż ą wycieczką . Radzę zadzwonić do Pawł a, nie poż ał ujesz. 8972526408543. Z wyjazdu dostaliś my znacznie wię cej niż się spodziewaliś my.
аватар
 •  podróżował 13 lat wstecz
Dogodnie poł oż ony - bezpoś rednio w centrum miasta, kilometr od Bramy Jafy, przy ulicy Jaffa i deptakach handlowych Ś niadania obfite, bezmię sne, koszerne: kilka rodzajó w twarogu, sery, sał atki warzywne, owoce, jajecznica na ciepł o i ciepł e buł eczki-paszteciki. … Już ▾ Dogodnie poł oż ony - bezpoś rednio w centrum miasta, kilometr od Bramy Jafy, przy ulicy Jaffa i deptakach handlowych Ś niadania obfite, bezmię sne, koszerne: kilka rodzajó w twarogu, sery, sał atki warzywne, owoce, jajecznica na ciepł o i ciepł e buł eczki-paszteciki. Pokó j czysty, porzą dnie posprzą tany, jest czajnik i zestaw kawa-herbata-cukier. Dwa minusy - obiecali trzyosobowe, ale dali dwó jkę z dostawką . A w pokoju gł oś na dmuchawa, któ rej nie da się wył ą czyć . Solidna czwó rka jak na hotel.
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 13 lat wstecz
Ocena 5.0
Normalny hotel, odpowiada 3*. Ś niadanie kiepskie - trochę warzyw, ś ledzi, seró w, sał atek. … Już ▾ Normalny hotel, odpowiada 3*. Ś niadanie kiepskie - trochę warzyw, ś ledzi, seró w, sał atek.
Źródło opinii — vOtpusk.ru


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Kościół Grobu Świętego
Ocena 9.7
Izrael, Jerozolima
Architektura, Fabula, religia
Pomnik Yad Vashem
Ocena 10.0
Izrael, Jerozolima
Fabula, Muzea, Pomniki i pomniki
Ogród Getsemani
Ocena 9.7
Izrael, Jerozolima
Fabula, religia

Отель расположен в самом сердце Иерусалима, в шаговой доступности от всех основных достопримечательностей, кофеен, главных улиц и насыщенной городской жизни.

Lokalizacja 20 минут ходьбы от Старого города.
W hotelu

Доставка еды и напитков в номер, круглосуточная стойка регистрации, ускоренная регистрация заезда/отъезда, услуги по продаже билетов, камера хранения багажа, услуги консьержа, факс/ксерокопирование, мини-маркет на территории.

Курение на всей территории запрещено.

 • restauracja
 • kawiarnia/bar
 • sala konferencyjna/sala bankietowa
 • bezpieczny
 • darmowe wi-fi
 • winda
 • pranie
 • pokoje dla niepalących
 • wymiana walut
 • płatność kartami płatniczymi
Dla dzieci
 • łóżko składane
Rozrywka i sport
 • organizacja wycieczek
Opis pokoi

Всего в отеле 48 номеров.

W pokojach

Все комнаты оборудованы матрасами Aminach класса «люкс», ванной комнатой с ванной/душевой кабиной, центральной системой кондиционирования, мини-баром, LCD телевизором 32” со спутниковым телевидением, цифровым сейфом, чайным/кофе набором.

Adres 7 Shats Street, Иерусалим, 94267, Израиль
Telefony: 972-2-6221111
Stronie internetowej: Montefiore Hotel
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).