Pytanie o Francja

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
442 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Ogólne problemy»
Czy można pojechać do Francji na własną rękę, czy lepiej skorzystać z pomocy firmy turystycznej?
Chciałbym wiedzieć, czy drożej jest jechać samemu, czy przez organizatora wycieczek? Jeśli ktoś ma doświadczenie, podziel się!
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
1 abonent  • spytał 2007-08-1616 lat wstecz
Odpowiedzi  •  5
аватар gals1
Kup wycieczkę przez firmę turystyczną, ale z minimalnym zestawem wycieczek. Na przykład uwzględniliśmy wycieczkę autobusową i pieszą wycieczkę po Montmartre. Wszystko inne - poszło samemu. Wierzymy, że postąpiliśmy słusznie – łatwiej jest, gdy jesteś swoim własnym szefem i nie musisz nigdzie gonić.
Oczywiście możesz też zajmować się uzyskiwaniem wiz, rezerwacją hotelu, kupnem biletów. Ale oszczędności są niewielkie, a bieganie jest 10 razy większe.
аватар niki
taniej kupić samemu bilety lotnicze na promocję (w przybliżeniu numer 10 września, w ciągu 7-10 dni od AEROFLOT, S7. W listopadzie po wakacjach listopadowych od razu promocja sprzedaży-AEROFLOT Nica na około miesiąc gdzieś a trochę później niż TRANSAVIA-Strasburg) Jeśli nie jesteś pewien siebie, to wizy, ubezpieczenie medyczne, rezerwacja hotelu u touroperatora.Wyznacz trasę samodzielnie według własnego uznania.W razie potrzeby zamów bilety kolejowe z domu na TGV. otrzyma bilety pocztą w ciągu 2 tygodni.
аватар ANIKA
Dzięki!!
аватар ANIKA
Dziękuję Niki!! Teraz zdecydowanie podejmę ryzyko!
аватар exkurus
Jeśli chcesz zarówno taniej, jak i wysokiej jakości, po rosyjsku, ale z niemiecką jakością - możesz po prostu polecieć do Paryża i dołączyć do niemieckich zespołów. Nawiasem mówiąc, jeśli masz jeszcze czas po Paryżu, możesz przenieść się do Niemiec z tymi grupami, a tutaj możesz już odbyć wycieczki do Wiednia i Pragi, Szwajcarii i Włoch...
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Francja
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już