Jules 4*– Opinie

1
Ocena 9.010
na podstawie
1 opinie
9.0 Numer
10.0 Usługa
9.0 Czystość
9.0 Odżywianie
10.0 Infrastruktura
Hotel Jules znajduje się przy Rue La Fayette, w trójkącie graniczącym z Operą Garnier, starożytnym domem aukcyjnym Drut i Wielkim Bulwarem. Ta oszałamiająca okolica słynie z przeszklonych, zadaszonych chodników ze sklepami z pamiątkami, tradycyjnymi paryskimi restauracjami i kawiarniami oraz eleganckimi domami towarowymi. Motyw artystycznego stylu życia, który charakteryzuje ten obszar, jest centralnym elementem hotelu Jules. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu, w czekoladowym brązie i kremie. Centralna lokalizacja hotelu Jules sprawia, że ​​do wszystkich atrakcji można dojść pieszo lub dojechać metrem. To sprawia, że ​​hotel jest idealnym miejscem na wizytę w stolicy.Więcej →
аватар Lady_boss
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 9.0
Wybrał am hotel od dawna, z jakiegoś powodu biura podró ż y wybierają hotele, któ re są specyficzne w designie, takie, ż e ja osobiś cie tam wariuję , gdy wszystko: od zasł on po dywan, ukł ada się w jeden wzó r. Ten sam hotel jest niesamowity, ma naprawdę ś wietną lokalizację. … Już ▾ Wybrał am hotel od dawna, z jakiegoś powodu biura podró ż y wybierają hotele, któ re są specyficzne w designie, takie, ż e ja osobiś cie tam wariuję , gdy wszystko: od zasł on po dywan, ukł ada się w jeden wzó r.
Ten sam hotel jest niesamowity, ma naprawdę ś wietną lokalizację...blisko metra i galerii Laffaette w odległ oś ci spaceru i opery.
Jeś li chodzi o projekt. . . z pretensjami do indywidualnoś ci, co się podoba. Zdję cie hotelarza naprawdę oddaje rzeczywistoś ć . Jedyną rzeczą jest to, ż e pokoje nie są tak duż e, jak się wydaje na zdję ciu, ale też nie cał kiem mał e. . . jak na Paryż generalnie są cudowne, plus przestronna ł azienka. Wokó ł jest kilka ciekawych rzeczy. . . futurystyczne krzesł o, usta na ś cianie, niezwykł e krzesł o w ł azience. . . wszystko misternie. Waż ne są zasł ony zaciemniają ce , bo sł oń ce jest jasne)
Ś niadania. . . proste i pyszne, powiedział bym nawet urozmaicone, co znowu jest rzadkoś cią .
Sprzą tane codziennie i bardzo sumiennie.
Personel, jak wszyscy Francuzi, jest bardzo przyjazny, zawsze chę tny do pomocy w każ dej sprawie od polecenia i rezerwacji restauracji z okreś lonym budż etem po dostarczenie ż elazka z deską do prasowania i zamó wienie taksó wki. Nigdy niczego nie zapominają i zabierają dbał oś ć o Ciebie i Twó j komfort. Jeś li uprzedzisz z wyprzedzeniem, to rozliczane są nie o oficjalnej godzinie 15:00, ale w trakcie Twojego pobytu.
W holu znajduje się bar, do któ rego czę sto chodzą sami paryż anie.
Polecam ten hotel, nie bę dzie niemił ych niespodzianek.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Wieża Eiffla
Ocena 9.9
Francja, Paryż
Architektura, Fabula
Katedra Notre Dame
Ocena 9.3
Francja, Paryż
Architektura, Fabula, religia
Żaluzja
Ocena 8.8
Francja, Paryż
Architektura, Fabula, Muzea

Отель Jules находится на улице Ла-Файет, в треугольнике, граничащим с оперой Гарнье, старинным аукционным домом Друт и Гранд Бульваром. Это потрясающий район известен своим стеклом, крытыми проходами с магазинами сувениров, традиционными парижскими ресторанами и кафе, а также шикарными универмагами. Тема богемного образа жизни, характерного для этого района, является основной в отеле Jules. Номера оформлены в стиле модерн, в шоколадно-коричневом и кремовом цветах. Благодаря центральному расположению отеля Jules вы окажетесь в пределах пешей досягаемости или поездки на метро ко всем достопримечательностям. Это делает отель идеальным для вашего визита в столицу.

Lokalizacja Отель располагается в центре города Париж, недалеко находятся Парижская фондовая биржа, Театр Mogador и Парижская опера. Также неподалеку Лувр и Собор Нотр-Дам.
W hotelu

камера хранения, парковка общественная рядом с отелем.

 • kawiarnia/bar
 • sala konferencyjna/sala bankietowa
 • centrum biznesowe
 • parking
 • bezpieczny
 • winda
 • pranie
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • pokoje dla niepalących
 • wymiana walut
Dla dzieci
 • łóżko składane
Rozrywka i sport
 • siłownia
Opis pokoi

Всего в отеле 101 номер.
Из номеров открывается вид на город или на внутренний двор.

W pokojach

ТВ, ЖК-телевизор, WiFi (платно), телефон, сейф, кофеварка/чайник, фен, ванная, кондиционер, мини-бар, гладильная доска, утюг услуга "будильник".

Adres 49, Rue La Fayette, 09. Opéra, 75009 Париж
Stronie internetowej: Jules
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал.
Какие возможности для детей есть в отеле?
По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).