Pytania o TallinnDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tallinn
Czy będą problemy z wjazdem do Estonii z Rosji, bo znaczek nie jest rosyjski, tylko białoruski?
4 roku wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Lecimy z Kijowa do Tallina w grupie 6 osób, ale bagaż został kupiony dla 2 pasażerów - ile litrów mocnego alkoholu mogę zabrać ze sobą (2 litry po 1 litrze na osobę z bagażem lub 6 litrów na grupę)?
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
jeśli zmienię nazwisko i jadę na wakacje z Rosji do Estonii.ale mam już wizę Schengen.Czy będę musiał zmienić paszport i ubiegać się o nową wizę?Skąd oni wiedzą na granicy, że mam zmieniłem nazwisko, czy wszystko jest wpisane do bazy danych?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 37 odpowiedzi
Otwieramy estońską strefę Schengen na zaproszenie. Chcemy lecieć przez Rygę - Kijów-Ryga-Tallinn. Czy potrzebujemy tranzytowej wizy łotewskiej?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcę jechać z Mołdawii odwiedzić przyjaciela na 2-3 miesiące ... proszę pomóż mi odpowiedzieć na moje pytanie .... proszę .........
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry!!! Proszę mi powiedzieć, ile kosztuje oficjalny pakiet dokumentów do Estonii? Jeśli dobrze rozumiem, to płacę DOKŁADNIE: za hotel + droga tam iz powrotem + wiza. Jeśli jest nas dwóch, całkowita kwota jest mnożona przez dwa. Pozostały tylko pieniądze, które ze sobą zabiorę? Co to jest opłata konsularna? Wszystko wydaje się jasne, ale pojawia się wiele pytań. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź