Venus 4*– Opinie

5
Ocena 8.010
na podstawie
5 opinii
№8 w ocenie hotelu Karlowe Wary
8.3 Numer
7.5 Usługa
8.5 Czystość
9.3 Odżywianie
7.8 Infrastruktura
Hotel "Wenus" położony jest w samym centrum obszaru zabiegowego, rzut beretem od Kolumnady Młynowo-Ogrodowej ze źródłami. Całkowicie odnowiony w 2001 roku. Hotel posiada własny oddział balneologiczny z pełnym zakresem zabiegów.Więcej →
аватар waldemargarder
 •  podróżował 4 roku wstecz
Ocena 10.0
Bardzo nam się podobał tydzień spę dzony w Twoim hotelu! Po przyjeź dzie zostaliś my przyję ci przez lekarkę Tatianę Boczarową , profesjonalnie, pewnie i kompetentnie. Podobał o nam się , jak ukł adany był plan leczenia, wszystko był o zrobione w pierwszej poł owie dnia, dzię ki czemu po poł udniu mogliś my chodzić na dł ugie spacery. … Już ▾ Bardzo nam się podobał tydzień spę dzony w Twoim hotelu! Po przyjeź dzie zostaliś my przyję ci przez lekarkę Tatianę Boczarową , profesjonalnie, pewnie i kompetentnie. Podobał o nam się , jak ukł adany był plan leczenia, wszystko był o zrobione w pierwszej poł owie dnia, dzię ki czemu po poł udniu mogliś my chodzić na dł ugie spacery. Obsł uga jest uprzejma i gotowa do pomocy w każ dej chwili. Dzię kujemy wszystkim pracownikom za zapewnienie komfortu i przytulnoś ci! Z wielką przyjemnoś cią wró cimy!
аватар s.koganskaya
 •  podróżował 6 lat wstecz
Ocena 6.0
Do hotelu Venus wybraliś my się na weekend, aby poznać miasto i odpoczą ć od cię ż kiego tygodnia. Te dwa dni są bardzo niezapomniane. Miasto jest pię kne, spokojne i wolne od Syryjczykó w i podobnych uchodź có w. Był o bardzo mił e. Hotel uzasadnia swoje 4 gwiazdki, z wyją tkiem ś niadania. … Już ▾ Do hotelu Venus wybraliś my się na weekend, aby poznać miasto i odpoczą ć od cię ż kiego tygodnia.
Te dwa dni są bardzo niezapomniane. Miasto jest pię kne, spokojne i wolne od Syryjczykó w i podobnych uchodź có w. Był o bardzo mił e. Hotel uzasadnia swoje 4 gwiazdki, z wyją tkiem ś niadania. Myś my tylko ś niadanie wliczone. Byliś my już daleko od ś wież oś ci, nawet nadał smak zaginionym. Jeś li chodzi o personel, to w wię kszoś ci są przyjaź ni. Kiedy mó j mą ż zapytał mł odą dziewczynę w recepcji "Czy ś niadanie jest wliczone w cenę ? "
Niestety zapytał a 3 razy co jest w cenie? Nie rozumiał a co to ś niadanie. Poż egnaliś my się i poszliś my na ś niadanie.
Jeś li chodzi o zabiegi, to na przykł ad masaż pozostawia wiele do ż yczenia. Kosztował o 500 koron czyli 20€. Ale mó j mą ż też moż e mnie pogł askać . Opró cz pogł askania nic się nie wydarzył o w 30 minut. Przy okazji recepcjonistka powiedział a, ż e ​ ​ to był Oleg, doś wiadczony masaż ysta.
Moż na dł ugo rozmawiać.... Ale opisał em wam przybliż one wraż enie.
Jeszcze raz powtarzam, ż e miasto mnie zafascynował o.
Odpocznijcie, ale lepiej wybrać coś lepszego za 4 gwiazdki.
Отель находиться в самом центре города. Заказали в лобби-баре. Лоюби-бар Номер на двоих
аватар tsytkin
 •  podróżował 8 lat wstecz
Ocena 9.0
Mił a obsł uga nienaganna czystoś ć doskonał a ró ż norodnoś ć potraw na gust każ dego wczasowicza wyją tkowo dogodna lokalizacja blisko ź ró deł wody bardzo dobre pokoje. … Już ▾ Mił a obsł uga nienaganna czystoś ć doskonał a ró ż norodnoś ć potraw na gust każ dego wczasowicza wyją tkowo dogodna lokalizacja blisko ź ró deł wody bardzo dobre pokoje.
аватар Zere
 •  podróżował 15 lat wstecz
Ocena 8.0
… Już ▾
Вид из окна
аватар Zere
 •  podróżował 15 lat wstecz
Ocena 7.0
Pię kne miasto ł agodny klimat Pię kna przyroda Hotel bardzo dobry (ze wzglę du na personel) Leczenie w hotelu, personel uprzejmy. Kiedyś zostawiliś my w holu torbę z pienię dzmi, któ ra został a nam bezpiecznie zwró cona. Ź ró dł a są bardzo blisko, w pobliż u są salony pię knoś ci. … Już ▾ Pię kne miasto ł agodny klimat Pię kna przyroda Hotel bardzo dobry (ze wzglę du na personel) Leczenie w hotelu, personel uprzejmy. Kiedyś zostawiliś my w holu torbę z pienię dzmi, któ ra został a nam bezpiecznie zwró cona. Ź ró dł a są bardzo blisko, w pobliż u są salony pię knoś ci. Strzyż enie 30 euro, manicure 10 euro Wycieczki do Niemiec 40-50 euro Nie moż na robić zakupó w w niemieckim mieś cie Weiden, któ re potrzebuje rzeczy wysokiej klasy. Galeria Drezdeń ska jest super, Bamberg to bajeczne miasto, ale jeś li masz sł abe nogi, lepiej nie iś ć (duż o spaceró w, wzgó rz, schodó w).
Садовая колонада


awatara kartis
Gdzie znajdę darmowy internet?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Wieża widokowa Diana
Ocena 10.0
Republika Czech, Karlowe Wary
Ulica, miejsce, punkty widokowe
Kolumnada gejzera
Ocena 8.0
Republika Czech, Karlowe Wary
Architektura, Natura
kolumnada młyńska
Ocena 8.0
Republika Czech, Karlowe Wary
Architektura, Natura, Wypoczynek

Отель "Венус" расположен в самом центре лечебной зоны, в двух шагах от Мельничной и Садовой колоннады с источниками. Полностью реконструирован в 2001 году. В отеле собственное бальнеологическое отделение с полным комплексом процедур.

W hotelu

Закрытый бассейн (7 x 4 м) бесплатно для проживающих в отеле. Сауна бесплатно для проживающих в отеле как процедура, иначе платно, солярий платно, тренажерный зал.
Кафе - бар, ресторан. Охраняемая стоянка автомобилей в гостинице Термал платно.

Opis pokoi

В отеле есть номера для курящих. По запросу предоставляются кроватки для детей. Подключение интернету на ресепшене платно или в лобби-баре. Размещение с домашними животными платно.

W pokojach

современные ванные комнаты с душем или с ванной, туалет, телефон с прямым выходом, минибар, телевизор с сателитными программами (российские ОРТ, РТВ, РТР), сейф, фен, халаты. Тапочки можно купить в регистрации отеля.

Adres Sadova 8, 360 01 Karlovy Vary
FAQ