Pestana Rio Atlantica 5*– Opinie

1
Ocena 8.010
na podstawie
1 opinie
7.0 Numer
10.0 Usługa
8.0 Czystość
10.0 Odżywianie
8.0 Infrastruktura
Hotel położony jest w centrum obszaru turystycznego przy Avenida Atlantica w pierwszej linii plaży Copacabana. Hotel oferuje wspaniałe widoki na miasto i zatokę. Pokoje hotelowe urządzone są w nietypowym stylu. 104 standardowe i 114 apartamentów.Więcej →
аватар luda_filatova_mail
 •  podróżował 14 lat wstecz
Ocena 8.0
Lokalizacja i prawda w centrum Copacabany. Oczywiś cie nie 5, ale solidne 4. Pokoje są trochę stare, suszarka do wł osó w nie dział ał a, a gniazdka mają wszystkie 110 V. W recepcji nie czekali na adapter (czekali 4 dni). Ale widok z gó ry, gdzie znajduje się basen, jest czymś wspaniał ym i rekompensuje wszystkie niedocią gnię cia. … Już ▾ Lokalizacja i prawda w centrum Copacabany. Oczywiś cie nie 5, ale solidne 4. Pokoje są trochę stare, suszarka do wł osó w nie dział ał a, a gniazdka mają wszystkie 110 V. W recepcji nie czekali na adapter (czekali 4 dni). Ale widok z gó ry, gdzie znajduje się basen, jest czymś wspaniał ym i rekompensuje wszystkie niedocią gnię cia. Ś niadania był y doskonał e. Na plaż y znajduje się specjalne miejsce w hotelu, gdzie bezpł atnie udostę pniane są leż aki, rę czniki, parasole. W pokoju moż na aktywować internet, był o niedrogie 35 reali dziennie.
Хороший отель


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Statua Chrystusa Odkupiciela
Ocena 10.0
Brazylia, Rio de Janeiro
Pomniki i pomniki, Ulica, miejsce, punkty widokowe
Góra Sugarloaf
Brazylia, Rio de Janeiro
Natura, Ulica, miejsce, punkty widokowe
Schody Selaron
Brazylia, Rio de Janeiro
Ulica, miejsce, punkty widokowe

Отель расположен в центре туристической зоны на Avenida Atlantica на первой линии пляжа Copacabana. Из отеля открывается прекрасный вид на город и залив. Номера отеля декорированы в необычном стиле.

104 Standard и 114 Suites.

Lokalizacja Расположение отеля: на пляже Copacabana, рядом с основными городскими достопримечательностями и в 25 минутах езды от аэропорта.
W hotelu

рестораны и бары с бразильской и интернациональной кухней

открытый бассейн на крыше

фитнес-центр

оздоровительный центр с сауной и массажем парикмахерская

аренда автомобилей

FAQ