Atlantico Copacabana 4*– Opinie

1
Ocena 5.010
na podstawie
1 opinie
5.0 Numer
6.0 Usługa
6.0 Czystość
5.0 Odżywianie
6.0 Infrastruktura
Hotel położony jest 3 przecznice od plaży Copacabana, 4 km od plaży Ipanema. Na dachu hotelu znajduje się basen, z którego roztacza się wspaniały widok na figurę Chrystusa Odkupiciela. Stacja metra Siqueira Campos znajduje się naprzeciwko hotelu Atlântico. Miejskie restauracje, bary i kluby oddalone są od hotelu o 10 minut spacerem.Więcej →
аватар sorbiss
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 5.0
Dobry dzień . Do Brazylii pojechaliś my spontanicznie, ale wcale tego nie ż ał owaliś my. Mał p, nie mó wią c już o dzikich, nie spotykano tam - spotykał y się wszystkie ł adne. O hotelu: Zdecydowanie nie 4 gwiazdki. 3, po prostu stary, gdzieniegdzie spę kany, projekt prysznica jest niesamowity, ale moż na ż yć i spę dzić noc; ś niadania są dopuszczalne, ale takie same przez wszystkie 8 dni; poł oż ony 3 przecznice od oceanu, spacerkiem okoł o 7 minut O biurze podró ż y: Wzią ł em Tez Tour: spotkaliś my się dobrze, z wycieczkami oczywiś cie nie stali na ceremonii - sami pojechaliś my taksó wką i okazał o się , ż e być TRZY razy taniej niż reklamowana cena. … Już ▾ Dobry dzień . Do Brazylii pojechaliś my spontanicznie, ale wcale tego nie ż ał owaliś my. Mał p, nie mó wią c już o dzikich, nie spotykano tam - spotykał y się wszystkie ł adne. O hotelu: Zdecydowanie nie 4 gwiazdki. 3, po prostu stary, gdzieniegdzie spę kany, projekt prysznica jest niesamowity, ale moż na ż yć i spę dzić noc; ś niadania są dopuszczalne, ale takie same przez wszystkie 8 dni; poł oż ony 3 przecznice od oceanu, spacerkiem okoł o 7 minut O biurze podró ż y: Wzią ł em Tez Tour: spotkaliś my się dobrze, z wycieczkami oczywiś cie nie stali na ceremonii - sami pojechaliś my taksó wką i okazał o się , ż e być TRZY razy taniej niż reklamowana cena. Tam oczywiś cie przewodnik, ale naszym zdaniem nie był wart takich pienię dzy. O mieś cie: wszystko jest DROgie, droż sze niż w Moskwie. Coś wartego tego samego. Nie warto wię c myś leć o wakacjach jak w Azji za tę cenę . ALE! lokalny smak i innoś ć ż ycia - takie pienią dze nie szkoda. Powodzenia wszystkim.
отель-бассейн на крыше


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Statua Chrystusa Odkupiciela
Ocena 10.0
Brazylia, Rio de Janeiro
Pomniki i pomniki, Ulica, miejsce, punkty widokowe
Góra Sugarloaf
Brazylia, Rio de Janeiro
Natura, Ulica, miejsce, punkty widokowe
Schody Selaron
Brazylia, Rio de Janeiro
Ulica, miejsce, punkty widokowe

Отель расположен в 3 кварталах от пляжа Копакабана, в 4 километрах от пляжа Ипанема. На крыше отеля находится бассейн, оттуда открывается великолепный вид на статую Христа-Искупителя. Напротив отеля Atlântico находится станция метро Siqueira Campos. В 10 минутах ходьбы от отеля расположены рестораны, бары и клубы города.

Lokalizacja 4 км от пляжа Ипанема.
Opis plaży Пляж Копокабана в 3 кварталах от отеля.
W hotelu

Ресторан бразильской и интернациональной кухни. Лобби-бар. Бар у бассейна. Завтрак - шведский стол.

Терраса, доставка еды и напитков в номер, круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, факс/ксерокопирование, доставка прессы.

Размещение домашних животных не допускается.

Парковочные места предлагаются в порядке очереди.

Bolalar uchun
O'yin-kulgi va sport
  • sauna / łaźnia / łaźnia turecka
  • siłownia
Opis pokoi

Всего 147 номеров.

W pokojach

Кабельное телевидение, телефон, мини-бар, джакузи и сауна (в Executive Suits и Presidential Suites), приёмная (в Presidential Suites).

Adres Rua Xavier da Silveira, 112 - Copacabana Rio de Janeiro - RJ 22061-010, Бразилия
Stronie internetowej: Atlantico Copacabana
FAQ