OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Byłem w tym okropnym towarzystwie 2 razy, ale tego samego dnia wynik wynosi zero, pomimo zapewnień Marii Andreevny. Zakup wycieczki nie nastąpił z powodu przełożenia. Stracony czas i nerwy. Ponadto nie zwrócili wszystkich pieniędzy, rzekomo ze względu na to, że księgowa wyszła w godzinach pracy załatwić sprawy osobiste !!! Cóż, po prostu chamski stosunek do ludzi !!! A gdzie wygląda szef firmy?. →
Bardzo dobry manager Tatiana, uprzejmy, pomocny, zawsze sprawdza 20 razy, a potem tylko poleca, radzę wszystkim... →
Zmuszony do napisania recenzji, skończony! Odpoczywaliśmy na początku czerwca w Słonecznym Brzegu, Planet Hotel ma 5 gwiazdek, morze jest zimne, w ogóle nie Turcja, można odpocząć, ale nie więcej niż 1 raz w życiu, ale nie o to chodzi. Tematem przewodnim jest dostawa do nas autobusem od touroperatora TPG. →
Wszystko jest w porządku, tylko że nie żywią się w samolocie !!!!! →
Świetne biuro podróży, pracują tu głównie młodzi ludzie, wszyscy są dobrze wychowani, dobrze wyszkoleni, znają historię Turcji.Specjalne podziękowania dla Farhad z Eftalia Splash Resort Hotel, Lili i wszystkich innych dziewczyn, które towarzyszyły nam na wycieczkach ! →
Po raz kolejny zwracam się do firmy „Pilgrim-M” i po raz kolejny jestem przekonany, że jest to najlepsza firma, która oferuje najlepsze ceny, ciekawe wycieczki krajoznawcze i zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Byliśmy w Sharm el-Sheikh, rok temu polecieliśmy do Hurghady - podobało nam się wszystko, od obsługi po organizację wypoczynku. →
TUI to oszuści!!!!! szczególnie przedstawiciele w Turcji!!!!! W październiku 2015 kupiłem wycieczkę do Turcji, Kemer, hotel Queen's Park Le Jardin 5*. W drodze z lotniska do hotelu powiedziano nam, że hotel jest zamknięty dla turystów i przeniesiono nas do innego hotelu i innej wioski. Chociaż byli zobowiązani ostrzec o tym przed naszym przyjazdem do Turcji i zaproponować inne opcje do wyboru lub zwrotu pieniędzy !!! Zażądaliśmy, abyśmy zabrali nas do Queen's Park Le Jardin 5 *, a kiedy dotarliśmy do recepcji, powiedzieli nam, że TUI nie zarezerwowało dla nas pokoju!!!!! i nie ma wolnych pokoi. →
Ta firma nigdy mnie nie zawiodła, zwłaszcza wycieczkami. Gdybym wiedział, że nie zapewnią mi usługi, za którą zapłaciłem, wziąłbym ją dwa razy taniej „na ulicy”. Myślałem, że operator naprawi ewentualny błąd i zwróci pieniądze, a oni ich nie zwrócili. →
Firmą, która nie ceni swoich klientów i w ogóle nie dba o swój wizerunek!!! Chciałem od nich wykupić wycieczkę do Karpat, zadzwoniłem, przez telefon dziewczyna powiedziała przyjdź, załatwimy wszystko i uzgodnimy. Kilka godzin później poszedłem do ich biura i okazało się, że nie mogę jechać w Karpaty, bo nie ma biletów kolejowych. →
Lwowskie Obwodowe Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ogólnoukraińskiej Organizacji Osób Niepełnosprawnych „Związek Organizacji Osób Niepełnosprawnych Ukrainy” serdecznie dziękuje Gal Cruise Tour Operator (Lwów) i osobiście jej dyrektor generalnej Irynie Teodeivnej Maskal za udział charytatywny jako sponsor generalny w organizacji i przeprowadzeniu w czerwcu 2016 wyjazdów 100 osób niepełnosprawnych z całego obwodu lwowskiego w Medziugorju (Bośnia i Hercegowina) na V Międzynarodowym Spotkaniu Osób Niepełnosprawnych „W SZKOLE MARII”. →