OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Nagle kupiłem bilet. Manager Inna zawsze wita się z uśmiechem. Wiele uwagi poświęcono. Konsultacje są dostępne. wszystkie niuanse są brane pod uwagę. A do tego skrupulatność klienta.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru hotelu! Polecam. Zna swoją pracę! →
Biuro podróży miało dobre oferty na tę wycieczkę. Kupony zakupiono w Kremenczug. →
Podobała mi się organizacja, postawa i ceny. Chodźmy ponownie! Byliśmy w Charkowie "Dżungla" - park wodny. Planujemy odwiedzić Feldman Ecopark. →
Szukaliśmy wycieczki dla 2 osób dorosłych i dziecka do Turcji, przed tym biurem podróży oferowano nam opcje, które nie były odpowiednie zarówno pod względem recenzji hoteli, jak i ceny. TimeToGo polecili nam znajomi. Uzgodniliśmy wszystko przez telefon, w ciągu kilku minut wysłała 7 opcji wakacji na e-mail, wszystkie pasowały zgodnie z opisem i recenzjami, już wysłali wczasowiczów do każdego hotelu, wszystkim się podobało. →
W sierpniu 2016 wysłaliśmy zapytanie o rezerwację na MEDIN VUKO 4*/3* (Petrovac) RO STUDIO/2 ADL, osobnym warunkiem rezerwacji było łóżko francuskie (podwójne). Wpłaciliśmy zaliczkę w wysokości 50% całkowitej kwoty, ale ten hotel nie został nam potwierdzony, ale zaoferował jedyną alternatywę - BRAJIC *** (Budva) RO FIX DBL / 2 ADL. →
Zawsze wybierany jest najlepszy hotel w najlepszej cenie. →
Podróżowałem z KOTE tego lata. Wszystkim to się podobało. Uprzejmi, mili kierowcy. Wesoła eskorta - Michaił, Ksenia i Ekaterina. Podobał mi się autobus - bardzo fajnie, że można położyć się w nocy i odpocząć. I jest też bardzo wygodne, że wyjazd z Kijowa. Zgodnie z programem wycieczki - nie podobała mi się tylko wycieczka do górskiej Adżarii - spodziewałem się więcej, chociaż reszcie, jak widziałem, podobała się. →
1. Po otrzymaniu listu od Leonida zdałem sobie sprawę, że oto jest - biuro podróży, z którym chcę współpracować. Te setki telefonów w ciągu pół godziny od różnych operatorów tylko mnie zdenerwowały i wywołały nutkę oburzenia. Po przeczytaniu listu wszystko stało się jasne i nie było pytań o szukanie kolejnego operatora. →
Wielkie podziękowania dla firmy „Pegas Touristik” za zorganizowanie wycieczki w Turcji, hotel „Kemer Dream 4*” w Kemer. Twoi przedstawiciele w Turcji są bardzo uważni, przyjaźni, z dobrym poczuciem humoru i po prostu zapewniają wspaniały nastrój! Organizacja na najwyższym poziomie! Wyrażamy naszą wdzięczność Sulejmanowi, który spotkał się z nami na lotnisku, który udzielił informacji o wycieczkach do Sarvaru, przewodnikowi Altanowi i towarzyszył nam na lotnisku Timur. →
Dzień dobry) Chcę podziękować menedżerom firmy Gal-Cruise za wspaniałe wakacje moich rodziców we Włoszech! Wysłałem z tym operatorem pierwszy raz - to było przerażające. Ale teraz wszystkie obawy są rozwiane!!! Komunikacja z menedżerami firmy, zwłaszcza z Marianem, była bardzo łatwa i wygodna! Kolejne szczególne podziękowania dla przewodnika Michała - zna się na swojej działalności, udzielił turystom wszelkich niezbędnych informacji. →