OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Niezawodna i wysokiej jakości obsługa! →
Do Bułgarii wybraliśmy się też z TPG w sierpniu, wcześniej wszystkie wyjazdy planowaliśmy sami, ale potem postanowiliśmy „zrobić sobie przerwę od planowania”. Nikomu nie polecamy tego touroperatora! Autobus spóźnił się 4 godziny z powodu awarii, ludzie czekali głupio, a operator karmił ich obietnicami, przyjechał świetny autobus, który wynajęli, ale dowiózł nas tylko ze Lwowa do Frankowska (tzw. →
Współpracuję z nimi od ponad 7 lat. Doświadczeni menedżerowie Ludmiła i Alina wiedzą, że jesteśmy nudni. Pracuj szybko i jakościowo →
Po raz pierwszy, kiedy przychodzę i proszę o wycieczkę za 100, nie zaczęli oferować mi za 120 i więcej :) Wszystko jasne, dziewczyny odebrały wycieczkę za zadeklarowaną kwotę i terminy. Dzięki! →
Odpoczywaliśmy w Schodnicy w połowie września 2016 roku. Jesteśmy wytrawnymi podróżnikami (w Europie zostało niewiele miejsc, w których nas nie było))), ale w regionie karpackim wciąż są miejsca, których nie zbadaliśmy. Aby wypełnić tę lukę, zwiedziliśmy Drohobycz i Truskawiec na własną rękę i postanowiliśmy odwiedzić Tustań z przewodnikiem, jest to ciekawsze i bardziej pouczające. →
Udaliśmy się do Sharm El Sheikh SunConnect SUNRISE Diamond Resort 5 * od 13.09.16 do 21.09.2016. Z wycieczek na Anex Tour wzięliśmy nurkowanie + Tiran Island. Nie podobało mi się, że cena wycieczek od touroperatora Anex Tour była 2 razy wyższa, a czas nurkowania wynosił 8-12 minut. zamiast obiecanych 15-25. →
Jesteśmy bardzo rozczarowani usługami firmy i nie będziemy już polecać CoralTravel znajomym i znajomym, ani podróżować z nimi. Niekompetentni pracownicy firmy i gospodarza!Nie spotkaliśmy się z żadnym touroperatorem podczas naszych wakacji, jeździliśmy z Pegasem i NewsTravel, a także z innymi, ale takich zaniedbań i lekceważenia nie widzieliśmy !!! to była ich odpowiedzialność - rezerwacja hotelu, transfer, przedstawiciel - rozczarowani do głębi. →
W zasadzie byłem zadowolony z usług touroperatora! A piszę, bo są tu takie recenzje, że nie wyszłabym prosto, gdybym wcześniej je wszystkie przeczytała ;)) Pojechałam 13.09 na Grand Tour. Zatrzymałem się z przyjacielem w hotelu. Granice przejechaliśmy dobrze, autobus też jest normalny. →
Podobała mi się wycieczka, zostawiłam wiele wrażeń! Zarezerwowaliśmy z managerem Anną, profesjonalistką w swojej dziedzinie, wyjaśniliśmy wszystko w przystępny sposób, pomogliśmy znaleźć wygodne miejsca w autobusie. Autobus sprostał oczekiwaniom, choć przerwy w oglądaniu filmów w trasie uważam za minus (jeśli film zgubił się na postoju, nie został zmarnowany, ale włączono nowy). →
Odpoczywaliśmy w Hotelu Makadi Spa od 12 do 22 września, rabowali pierwszego dnia tuż przed spotkaniem z przewodnikiem w pościgu, przewodnik NIE pomagał, był nawet niezadowolony .... dopóki nie sprzedał wycieczek ... obiecali to rozwiązać .... zażądali wezwania policji .... nic nie zrobili . →