OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Witam. Za pośrednictwem tej firmy staraliśmy się o wizy amerykańskie dla całej rodziny. Wielkie podziękowania dla Jurija za pomoc. Skontaktowałem się za radą przyjaciół, którzy odeszli od nich 3 lata temu. Wszystko było cudowne. Bardzo dobrze dopasowane wyjazdy zagraniczne pod kątem historii wiz. →
Ta agencja została znaleziona przez Internet, jesienią ubiegłego roku polecieli do Meksyku. Było nas 4, długo wybieraliśmy hotele i trasę, więc za cierpliwość i miłość do Meksyku, dziewczyno Julio, bardzo dziękuję! Yes Tour okazała się mieć najlepszą cenę na bilety lotnicze, dodatkowo Julia doradziła nam świetny hotel w dobrej cenie - Paradisus Playa del Carmen La Perla. →
Dzięki Tatyanie za dobrze dobrany hotel! →
Dziękuję - dziękuję za fachową poradę i pomoc w ostatecznym wyborze. Będziemy polecać Cię naszym znajomym, bardzo nam się podobało Twoje podejście. Życzę wdzięcznym i zadowolonym klientom takim jak my! →
obrzydliwa organizacja wycieczki, chamski stosunek do turystów, którzy zapłacili dużo pieniędzy! 14.10.16 wyruszył w trasę Express Madryt - Barcelona - Walencja. przewodnik Oleinik Anastasia. jeśli możesz to tak nazwać. wiecznie drażliwa dziewczyna, nie potrafiąca rozwiązać żadnego z typowych pytań, które pojawiają się w trakcie trasy. →
obrzydliwa organizacja wycieczki, chamski stosunek do turystów, którzy zapłacili dużo pieniędzy! 14.10.16 wyruszył w trasę Express Madryt - Barcelona - Walencja. przewodnik Oleinik Anastasia. jeśli możesz to tak nazwać. wiecznie drażliwa dziewczyna, nie potrafiąca rozwiązać żadnego z typowych pytań, które pojawiają się w trakcie trasy. →
Moja żona i ja chcemy podziękować i bardzo podziękować firmie "Recreation Territory" za szczerą i wysokiej jakości obsługę! Z tego biura podróży korzystamy już od kilku lat. Menedżerowie pracują z duszą, z entuzjazmem odpowiadają na wszystkie pytania, które pojawiają się w procesie wyboru wycieczki, szybko wybierają wycieczki. →
Nie pierwszy raz wyjechałam z tego biura podróży, zawsze polecałam go również moim bliskim i znajomym. Trzy razy moja siostra i jej mąż odeszli od niej na moje polecenie. I nigdy nie zaoferowano nam rabatu na kolejną wycieczkę, zwykle rabaty są przyznawane stałym klientom. Ale nawet o nie nie pytaliśmy. →
Hotel bardzo obsesyjnie sprzedaje wycieczki, które są o 30-40% droższe niż ich koszt? →
Nie wybraliśmy tego touroperatora, po prostu zamieszkał w tym hotelu. Wszystko było dobrze, lot tam iz powrotem na czas. Spotkaliśmy się tam i zabrano do hotelu. Na czas poinformowany i zabrany na lotnisko. Oto tylko jeden minus - za pomocą gróźb, podstępu próbowali zmusić ich do skorzystania z wycieczek od przewodnika, które w dodatku są dwa lub więcej razy droższe niż te od lokalnych przewodników. →