OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Czarnogóra to… ani słowa, ani zdjęcia nie oddają całego piękna. Kierownik Lucky Travel wybrał nam hotel z widokiem na morze (pierwsza linia!), przy szerokiej plaży, w odległości spaceru od wszystkiego, co przydatne i piękne, za całkiem rozsądne pieniądze. Doskonałe wsparcie informacyjne na trasie: gdzie wybrać się na wycieczki, jak wynająć samochód, gdzie chodzić i jakie są lokalne ceny. →
Organizacja wycieczki, dokumenty, transfer, eskorta - wszystko w porządku, jest jedno. Agent Anton w Qeens Park Tekkirova nie wytrzymuje kontroli. Po długich opowieściach o tym, jak organizator wycieczek wyrównał ceny wycieczek z cenami konkurencji, rozpoczął się całkowity rozwód w sprzedaży tych wycieczek i oczywiste „wpychanie się” po zawyżonych cenach. →
Skontaktowaliśmy się z biurem podróży w celu zorganizowania transportu do Berdiańska iz powrotem. Przy zamawianiu kierownik odpowiedział grzecznie. Zrobiliśmy rezerwacje tam iz powrotem. Ze względu na zmianę okoliczności nie było potrzeby wyjazdu do Berdiańska, o czym wcześniej zgłoszono biuro podróży. →
Podróżując z lotniska do hotelu zwykle rozmawiają o kraju - przewodnik nie był zbyt dobry. Mówił niewiele, chociaż dotarcie tam zajęło 2,5 godziny. Ale przewodnik hotelowy Aziz (Hotel Club Kastaliya) przekroczył wszelkie oczekiwania - szczegółowo opowiedział o hotelu i naszych możliwościach. →
Grupa 21 osób, w tym 5 dzieci od 4 do 12 lat. Przylot do Antalyi 20.05.2017 około 6:05. Steward odebrał mnie autobusem i dostarczył do hotelu około 06:50. Przeprowadził krótką odprawę w drodze do Kemer (Hotel Sherwood Club Goynuk). Tam kazał skontaktować się z obsługą recepcji w przypadku wszelkich pytań, ponieważ nasz przewodnik pojawi się następnego dnia o godzinie 13:00 i wtedy zajmie się nami. →
Wybraliśmy tę firmę, ponieważ kierownik Sannikova I. była bardzo uważna, oddzwoniła, wybrała opcje, w tym samym dniu, w którym przyjechaliśmy do biura, i pomogła nam zdecydować, co wybrać taniej i lepiej, polecam !!!!! !!!!!!!!! →
Zwróciliśmy się do tej firmy tylko ze względu na cenę hotelu! →
Świetna firma i ceny! →
Wybrałem tę firmę, ponieważ zakochałem się w reklamie o europejskich standardach. Usługa jest podobna do każdego innego touroperatora na Ukrainie: ta sama zawyżona stawka przy płaceniu, ten sam transfer, jeszcze gorzej, ponieważ autobusy są ogromne, więc zbierają tłum turystów na dłuższy czas, te same gwałtowne zakupy , zamiast szybko dowozić turystów do hotelu czy na lotnisko. →
Chętnie skorzystam z tej firmy i polecam znajomym! →