OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Doskonała obsługa, dobre ceny

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziewczyny są bardzo uważne, bardzo się starają. Przytulne biuro, podczas wycieczki z żoną, dziecko narysowało, poczęstowano go lodami. To była przyjemność. Komunikowaliśmy się z menedżerem przez Viber, zaoszczędziło to dużo czasu. Jedziemy z rodziną do Alva Donna.



Nieprofesjonalne niegrzeczne

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Operator Nadieżda jest nieprofesjonalny, niegrzeczny, rozłącza się i bez ostrzeżenia przełącza się na innych operatorów.



dobre biuro podróży, dopóki nie zapłacisz za wycieczkę

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Wszystko było świetnie, dopóki nie kupiliśmy wycieczki. Wtedy już o nas zapomnieli, musieliśmy kilka razy sami dzwonić i dowiadywać się, kiedy dostaną bilety i zaświadczenia. Kiedy przyjechaliśmy, aby odebrać we wskazanym czasie, czekaliśmy godzinę (ponieważ wszyscy byli zajęci nowymi turystami).



Dobre biuro podróży

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Chcieliśmy pojechać do maja gdzieś, gdzie nie jest zimno, nie gorąco i nie drogo. Zaproponowano nam wycieczkę na Łotwę i zgodziliśmy się. Bilety i rezerwacje pokoi dokonywano za pośrednictwem firmy Saga w Kijowie. W Rydze spotkali nas przedstawiciele lokalnego biura podróży (nie Saga, ale jak rozumiem - partnerzy).



Świetne biuro podróży, bardzo cierpliwy i profesjonalny lider

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Jesteśmy bardzo wdzięczni wspaniałej osobie i cierpliwemu biuru podróży Marinochka (SM Travel) za wszystkie nasze podróże! Jest bardzo miła dla każdego klienta, przy każdym wyborze wycieczki, jasne jest, że człowiek tym żyje. Podróżujemy i latamy tylko z SM Travel, polecamy wszystkim i skontaktujemy się z Tobą! Do zobaczenia wkrótce!.



Nie idźcie ludzie kupować bilety na wycieczkę Elma...

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Dzięki takim „profesjonalistom”, jak kierownik Margarita z oddziału Elma, wycieczka ulicą B. Chmielnickiego nie tylko się nie odbyła, ale i nasz nastrój był zepsuty i powstało wrażenie, że nie mamy klientów, ale biura podróży są zawsze prawidłowy. Kierownik nie tylko popełnił błędy przy sporządzaniu umowy, ale również sprzedał nam pobyt w hotelu, w którym nie było wolnych pokoi, wyrzucając nam, że nie zdajemy sobie sprawy z wszystkich zawiłości jej pracy.



Szybko, wygodnie.

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wyjechał 17 czerwca 2017 r. do Czerniowiec, Kamieniec Podolski, Chocim. Bardzo mi się wszystko podobało. Organizacja, warunki. Ponownie skontaktuję się z biurem podróży. Polecam.



Problemy z czarterami.

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Podobała mi się praca transferowców, wyraźnie i praktycznie bez żadnych skarg. Praca przedstawicieli firmy w hotelu to 3. Starają się sprzedawać wycieczki droższe niż średnie ceny. Zmiany w wyjeździe nie są zgłaszane niezależnie. A całe wrażenie zepsuł lot powrotny.



Oszukiwali z numerem, jedno obiecywali, ale wyszło coś innego :(

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Wybraliśmy tę firmę, ponieważ jest duża i budzi zaufanie. Wszystko fajnie i fajnie, wybraliśmy hotel, pokój, opłacony, kazano czekać na potwierdzenie. Potem okazało się, że tego numeru nie ma, ale jest jeden z mniejszym torem, a reszta jest taka sama, ale podobno nie mogą pokazać zdjęcia.



Pod pozorem 5* wysłano do 3* i nie widzieliśmy, że jesteśmy z małym dzieckiem. DUPPY!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Sprzedaliśmy wycieczkę do Armas Labada 5* i zarezerwowaliśmy dla nas pokój w Armas Park 3* z widokiem na śmietnik i plac budowy. Mieszkaliśmy na 3 linii, 400 metrów od Labady, tam pojechaliśmy, ale to nigdy nie zakrywa wszystkich innych wrażeń. Jak się później okazało, jest to ustalony schemat, sprzedają ci 5*, na voucherze jest napisane Armas Labada 5* Park standard pokój.



686 687 688 689 690 691 692