OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dziewczyny są bardzo uważne, bardzo się starają. Przytulne biuro, podczas wycieczki z żoną, dziecko narysowało, poczęstowano go lodami. To była przyjemność. Komunikowaliśmy się z menedżerem przez Viber, zaoszczędziło to dużo czasu. Jedziemy z rodziną do Alva Donna. →
Operator Nadieżda jest nieprofesjonalny, niegrzeczny, rozłącza się i bez ostrzeżenia przełącza się na innych operatorów. →
Wszystko było świetnie, dopóki nie kupiliśmy wycieczki. Wtedy już o nas zapomnieli, musieliśmy kilka razy sami dzwonić i dowiadywać się, kiedy dostaną bilety i zaświadczenia. Kiedy przyjechaliśmy, aby odebrać we wskazanym czasie, czekaliśmy godzinę (ponieważ wszyscy byli zajęci nowymi turystami). →
Chcieliśmy pojechać do maja gdzieś, gdzie nie jest zimno, nie gorąco i nie drogo. Zaproponowano nam wycieczkę na Łotwę i zgodziliśmy się. Bilety i rezerwacje pokoi dokonywano za pośrednictwem firmy Saga w Kijowie. W Rydze spotkali nas przedstawiciele lokalnego biura podróży (nie Saga, ale jak rozumiem - partnerzy). →
Jesteśmy bardzo wdzięczni wspaniałej osobie i cierpliwemu biuru podróży Marinochka (SM Travel) za wszystkie nasze podróże! Jest bardzo miła dla każdego klienta, przy każdym wyborze wycieczki, jasne jest, że człowiek tym żyje. Podróżujemy i latamy tylko z SM Travel, polecamy wszystkim i skontaktujemy się z Tobą! Do zobaczenia wkrótce!. →
Dzięki takim „profesjonalistom”, jak kierownik Margarita z oddziału Elma, wycieczka ulicą B. Chmielnickiego nie tylko się nie odbyła, ale i nasz nastrój był zepsuty i powstało wrażenie, że nie mamy klientów, ale biura podróży są zawsze prawidłowy. Kierownik nie tylko popełnił błędy przy sporządzaniu umowy, ale również sprzedał nam pobyt w hotelu, w którym nie było wolnych pokoi, wyrzucając nam, że nie zdajemy sobie sprawy z wszystkich zawiłości jej pracy. →
Wyjechał 17 czerwca 2017 r. do Czerniowiec, Kamieniec Podolski, Chocim. Bardzo mi się wszystko podobało. Organizacja, warunki. Ponownie skontaktuję się z biurem podróży. Polecam. →
Podobała mi się praca transferowców, wyraźnie i praktycznie bez żadnych skarg. Praca przedstawicieli firmy w hotelu to 3. Starają się sprzedawać wycieczki droższe niż średnie ceny. Zmiany w wyjeździe nie są zgłaszane niezależnie. A całe wrażenie zepsuł lot powrotny. →
Wybraliśmy tę firmę, ponieważ jest duża i budzi zaufanie. Wszystko fajnie i fajnie, wybraliśmy hotel, pokój, opłacony, kazano czekać na potwierdzenie. Potem okazało się, że tego numeru nie ma, ale jest jeden z mniejszym torem, a reszta jest taka sama, ale podobno nie mogą pokazać zdjęcia. →
Sprzedaliśmy wycieczkę do Armas Labada 5* i zarezerwowaliśmy dla nas pokój w Armas Park 3* z widokiem na śmietnik i plac budowy. Mieszkaliśmy na 3 linii, 400 metrów od Labady, tam pojechaliśmy, ale to nigdy nie zakrywa wszystkich innych wrażeń. Jak się później okazało, jest to ustalony schemat, sprzedają ci 5*, na voucherze jest napisane Armas Labada 5* Park standard pokój. →