OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Zaczynając od pracy managerów i organizacji chcę powiedzieć, że wszystko poszło na najwyższym poziomie. Nie było problemów z rezerwacją biletu i przeprowadzeniem wycieczki (jestem mieszkańcem Białorusi) Praca lidera towarzyszącego grupie, a także kierowców autobusów i lokalnych przewodników jest godna pochwały i wielkiego szacunku! To właśnie jedność i życzliwość całej grupy przyczyniły się do uzyskania jeszcze większej radości z tego, co widzieli i co się działo! Ci ludzie byli w stanie sprawić, że reszta była naprawdę niezapomniana. →
Wycieczkę wybraliśmy sami, w biurze podróży wszystko wydali na czas, rezerwacja, bilety, dokumenty, wszystko zostało odebrane bez zwłoki i bez błędów. Dziękuję Janowi za współpracę. →
Od 9 do 14 maja moja siostra i ja wybraliśmy się na wycieczkę Our Budapest. Lot 199, lider zespołu - Kristina Semenyuk. Mam mieszane uczucia co do tej podróży. Piękny Budapeszt, do którego chce się wracać, przytulny Eger, doskonały relaks w łaźni jaskiniowej Miszkolc. Dobry autobus i zawodowi kierowcy. →
Dziękuję Kent Tour bardzo pomogła. Piszę z minibusa. Dziś prawie dzień później polecieliśmy z Egiptu do Boryspola. Organizator wycieczek Join Up zmieniał dla nas czas odlotu 3 razy i spędziliśmy około 15 godzin na lotnisku Sharma. Zostawiliśmy zaliczkę innemu prywatnemu przewoźnikowi, który ostatecznie opuścił Boryspol, ponieważ się spóźniliśmy. →
wycieczka do Petersburga, moralnie bardzo mi się podobała, przewodniczka Natalia Iwanowna jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, hotel Energetik też mi się podobał, wybierz się na dłuższą wycieczkę, wybierz wygodny i przygotowany na takie wycieczki autobus, dwa razy się zepsuł, ale mimo to trasa pozostawiła niezapomniane wrażenie. →
Agencja opowiedziała nam o wszystkich smakołykach i wszystkich nieprzyjemnych chwilach, których należy się wystrzegać, wszystko załatwiła szybko i profesjonalnie. Agencja nie sprawiała nam żadnych problemów. Maksymalny wynik. →
Najgorsze wakacje w historii!!! Zrobiliśmy kosztowną wycieczkę do Turcji na 8 dni, dosłownie za 10 godzin dowiedzieliśmy się, że nasz lot został przełożony na następny dzień, a nawet lotnisko zostało zmienione! Odwrotnie jest ta sama historia: zamiast nocnego lotu dostaliśmy lot rano, czyli straciliśmy 1,5 dnia odpoczynku! Samolot jest po prostu blaszany, cieszyliśmy się, że polecieliśmy! Jest mały, strasznie hałaśliwy i brudny (nie zmienili nawet toreb na siedzeniach z ostatniego lotu, byli ze śmieciami) Nikt nawet nie przeprosił! Przepraszam, że nie przeczytałem wcześniej recenzji. →
Podróżowałem z moim synem 11 lat od 01.05.2018 do 06.05.2018 wycieczka autobusowa "Blitz France" (2 nocne wycieczki). Chciałem spełnić swoje marzenie i pojechać do Disneylandu. Musimy przyznać organizatorom, że wszystkie 3 hotele były BARDZO dobre. A nasza przewodniczka Anastasia była po prostu świetna, miło było na nią patrzeć, miło było jej słuchać. →
z Charkowa dojechaliśmy do Lwowa, zatrzymaliśmy się na terminalu A. Hotel bardzo nam się podobał, bardzo smaczna kuchnia. Rano wszyscy wsiedliśmy do autobusu, nic nie zapowiadało smutku. Pierwsze podejrzenia zaczęły się, gdy przewodnik z trasy akordowej zaczął czytać z kartki, przeskakując, zapominając, o czym mówił. →
Jak zawsze IDEALNIE! Problemy hotelu to problem turystów, którzy wybrali dokładnie TO)))) Wyjazd - +! Powrót - +! DZIĘKI!!! Tylko z TEZ TOUR !!! →