OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Szczerze, pierwszy raz skorzystałam z usług tej agencji, byłam bardzo niezadowolona!!! Zarezerwowałem wycieczkę na miesiąc, natychmiast zapłaciłem. Obiecano mi na dzień przed wyjazdem wysłać sms ze szczegółami wyjazdu. Jakże dziwny SMS przeszedł przed obiecaną datą dnia dla dwojga. →
W wyniku wycieczki kilkakrotnie zmienialiśmy godzinę wyjazdu (7 nocy - 8 dni), dostaliśmy ją (6 nocy - 6,5 dnia). Możliwe, że organizator wycieczki uzna, że czas spędzony na lotnisku (lot był opóźniony zarówno tam, jak i z powrotem) jest wliczony w wycieczkę. Z biura podróży czekamy na wyniki zgłoszonych roszczeń - czy otrzymamy zwrot pieniędzy iw jakiej wysokości?. →
Jestem bardzo niezadowolony z wyjazdu, zwłaszcza touroperatorów na Ukrainie - podróżuje GTO, aw Turcji zadeklarowana czwórka okazała się w ogóle bez gwiazdek ... .. moje roszczenia i prośby o przeniesienie do odpowiedniego hotelu zostały zignorowane . ... postawa jest po prostu skodyczna. Krótko o hotelu ze zdjęciami…. →
Słowa wdzięczności chciałbym przekazać wspaniałemu zespołowi t/a Travel Professional Group. Ile razy już kupiliśmy od nich vouchery i zawsze widzimy uśmiechnięte twarze w biurze. Zawsze witany z uśmiechem i chęcią dobrego wypoczynku. Mówią tak otwarcie, jak to możliwe, o wadach i zaletach hoteli, szybko pracują nad wyborem wycieczki i bardzo zwracają uwagę na szczegóły. →
Zrobiłem wycieczkę z tej firmy, ponieważ były dobre loty. W zeszłym roku znowu latali z nimi normalnie w Turcji, choć Zhuliany już przez 5 godzin dowiedział się o przesiadce i spędził noc na lotnisku. Czy przełożyłeś tam swój lot? i z powrotem. Tracę prawie 2 dni trasy. →
W maju obchodziliśmy z żoną rocznicę w rodzinie i postanowiliśmy uczcić ją wycieczką do Paryża, bo od dawna marzyliśmy o wspólnym zwiedzaniu tego miasta. W sprawach urzędowych byliśmy osobno, ale jakoś razem nie wyszło . Skorzystaliśmy z usług Join Up z polecenia biura podróży Midas, które zorganizowało dla nas wycieczki. →
Jestem wdzięczna za wybór wycieczki, transfer na lotnisko, szybkie załatwienie mojej prośby. Dzięki! →
W zeszłym roku podróżowaliśmy z Accord po Europie. Podróż przebiegła pomyślnie - wszystko w porządku. W tym roku zdecydowaliśmy się na majowy lot 133 do Stambułu, ale coś poszło nie tak. Deklarowany program nie został zrealizowany, autobus nie jest przeznaczony do dalekich podróży, nie ma gdzie postawić nóg na krzesłach, nocna podróż to koszmar. →
Doskonała firma turystyczna Deluxe Voyage! Stale korzystam z usług Deluxe Voyage Tours! dobra obsługa, ciepłe powitanie, →
Nigdy! Nigdy nie wybieraj podróży z Tango Travel! To najstraszniejsza podróż w moim życiu z tą firmą. Dużo można pisać, ale krótko mówiąc, to biuro działa na zasadzie „nie będziesz kradł - nie będziesz miał”, w stylu zwykłego ukraińskiego bzdur. Pojechaliśmy w grupie do Włoch, więc nie tylko liderka grupy Xenia okazała się osobą ograniczoną, która nie mogła nawet powiedzieć kilku słów o mijanych miejscach, autobus był bardzo niewygodny, chodzenie do toalety było ograniczony czas, przez całą godzinę próbowaliśmy machać. →