OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
To była nasza pierwsza wycieczka zakupowa, wybraliśmy Egipt na rodzinne wakacje na morzu. Obiecali świetny hotel, morze, dobre jedzenie. Zaufaliśmy radom i recenzjom w Internecie i wybraliśmy Sultan Gardens. Zostawiłem osobną recenzję o hotelu, nie przyciąga 5 gwiazdek, jedzenie jest kompletnym rozczarowaniem (dzieci i dorośli zostali otruci). →
Odpoczywaliśmy w hotelu BARUT KEMER 5* od 02.06 do 09.06.2018, na hotel nie ma żadnych skarg, wszystko na najwyższym poziomie, ale organizacja wycieczki to coś, zacznijmy od tego, że lot został przełożony 4 razy, musieliśmy być w hotelu o 12-00 02 czerwca, a przyjechaliśmy dopiero 3 czerwca, bilety na lot powrotny były na 19-00-09 czerwca, a odebrano nas z hotelu o 4 -00 rano i kolejny opóźniony lot czekał na lotnisku. →
Teraz, gdy emocje z wyjazdu nieco opadły, chcę podzielić się wrażeniami. 1. Autobus przekształcający nie jest tak wygodny, jak byśmy chcieli. Miejsca na nogi jest bardzo mało, po rozłożeniu jest całkiem wygodnie, ale pamiętaj, że jeśli masz takie „szczęście” jak ja, że masz grubą i chrapiącą sąsiadkę, to komfort jest bardzo wątpliwy. →
Byłam bardzo zadowolona z pracy biura podróży, pomogli mi wybrać najlepszy hotel i termin podróży, doradzili rzetelnego touroperatora. Bardzo łatwa, szybka i przyjemna współpraca. Polecam wszystkim)! →
Krewni postanowili wybrać się z tak zwaną „agencją podróży” na weekendową wycieczkę. Po przybyciu na lądowisko zobaczyliśmy straszny starożytny autobus. Cóż, kiedy już przybędziesz, musisz odejść. Z powodu bezdomnego autobusu nie odmówili wyjazdu. Ale podczas lądowania, jak się okazało, nie mieli wystarczająco dużo miejsca. →
Voucher Travel Pro nr TR23058067. Kiedy kupili wycieczkę do Turcji, obiecali wycieczkę od znanego operatora, ale w końcu otrzymali ją od TPG, o której nawet nie słyszałem. Ale Bóg jest z nim, aby iść, więc idź. A potem poczuł popularność tej firmy. Zaczęło się od tego, że na lotnisku w Antalyi przez długi czas nie mogli znaleźć licznika TPG ze względu na to, że nigdzie nie było logo firmy. →
Z usług „Chodź z nami” korzystam od wielu lat. Pierwsza komunikacja z przedstawicielem tej firmy - Irochką Efimovą miała miejsce 7 lat temu i trwa do dziś. Irochka Efimova i jej pracownik Irochka Baranenko - po prostu super!!! Profesjonaliści są w 100% wrażliwi, uważni, zawsze wysłuchają wszystkich życzeń i na pewno zaoferują dokładnie to, czego dusza zapragnie, no cóż, portfel na to pozwala !!)))) I zawsze będzie to najlepszy stosunek jakości do ceny. →
Wszystko poszło gładko. I polecieli i spotkali się i nie zapomnieli wrócić do domu))) przewodnicy są świetni, pracują w stu procentach. →
Świetnie, kup wycieczkę bez żadnych wizyt. Jeden telefon, aby potwierdzić czas lotu, to wszystko. Jesteś swoim własnym szefem, wybierasz to, czego chcesz. →
Kilka razy aplikowałam, były kłopoty, zawyżone ceny, teraz też odmówiono mi darmowej konsultacji. Nigdy więcej nie zajmę się tą firmą. →