OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Przeciętne biuro podróży

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

Dojazd do Egiptu i Egiptu do hotelu wydaje się być w porządku. Z hotelu na lotnisko dostarczone idealnie, wydali suche racje żywnościowe. Na lotnisku eskorta jest po prostu obrzydliwa, niczego nie wyjaśni i wydaje się, że wszyscy go dopadli. Przewodnik hotelowy o imieniu Ahmed Atef jest ogólnie okropny. Gdy tylko powiedzieliśmy, że oferowane przez niego wycieczki są bardzo drogie, zaczął nas zastraszać i grozić, że będziemy mieć problemy i że w ogóle się z nim nie skontaktujemy, ponieważ.



Jasna i ciepła podróż

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Kupuję wycieczki nie po raz pierwszy, zawsze jestem zadowolona. Dobrzy przewodnicy i ciepły pobyt. Wyjeżdżam z biura podróży 24 czerwca 2018 r. do Petersburga. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!



operator horroru!

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Operator Pegasusa w ogóle nie wykonuje swojej pracy!!! Przewodniki Gurów!!!!



Niezadowolony, przełożył lot powrotny z urlopu o 9 godzin, zabrał prawie dzień

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Plusy: - transfer z lotniska na lotnisko wszystko w porządku Cons: - Przewodnik po hotelu: spotkaliśmy się raz w hotelu, odmówiliśmy pomocy i nie mógł się spotkać, po tym, jak odmówiliśmy wykupienia mu wycieczki. Przewodnik - Zaur - Kupując bilet dopłaciliśmy za spóźniony lot przy powrocie na odpoczynek, ale został on przesunięty na ostatni dzień odpoczynku na 9 lat.



Wszystko w porządku! Kilka wad...

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Wszystko w porządku! Kilka niedociągnięć z transferem na / z lotniska do hotelu. Transfer autobusem Doloman - Marmaris. Ciepło. Po locie wszyscy byli spragnieni. Przewodnik natychmiast ogłosił cenę za napoje. (Czy to problem z włożeniem butelki wody i pompki do autobusu?) Transfer autobusem Marmaris - Doloman.



Strasznie się nie kontaktować.

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Odbyliśmy trasę La'mour ty ja i Paryż. To była cyna. Wycieczka rozpoczęła się o 8:00 wt. Na początku przegapiliśmy Wrocław (który jest objęty wycieczką) ze względu na to, że zostaliśmy zatrzymani na granicy, chociaż pozwolono nam przejść przez przepisy. Nie jest jasne, po co organizować wycieczki po Wrocławiu w zaledwie kilka godzin, skoro po przekroczeniu granicy było jasne, że my tylko ją miniemy.



Bardzo dobra obsługa, indywidualne podejście

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo dobra obsługa, indywidualne podejście.Najpierw przyjechaliśmy za radą znajomych, a teraz korzystamy tylko z usług tego touroperatora, dziewczyny są bardzo uważne na wszystkie nasze życzenia. Miło było rozmawiać, życzliwi towarzyscy, a co najważniejsze kompetentni managerowie.Planujemy teraz urlop na sezon jesienno-zimowy, przyjedziemy do nich ponownie.



Straszny stosunek do klientów !!!!

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

To ostatni raz, kiedy zwróciliśmy się do tego biura podróży Stosunek do klientów jest niedbały i nieodpowiedzialny, ponieważ pośrednik między liniami lotniczymi jest kompletny 0 W ciągu tygodnia, w którym byliśmy na wakacjach, biorąc pod uwagę, że nasz wyjazd był przesunięty



Zły organizator wycieczek, opóźnienia lotów

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Do Turcji polecieliśmy 03.06 do Dalaman - lot był opóźniony o 5 godzin, zmieniono linię lotniczą (było Bravo, stało się Sky Up). Powrót - lot był opóźniony o 7 godzin, ponieważ zostaliśmy w hotelu na dłużej, ale o obiecanej godzinie odlotu - nie było samolotu, czekaliśmy na lotnisku, aż samolot przyleci po nas bardzo długo +3 godzin (w sumie lot był opóźniony o 7 godzin), spałem tuż przy lotnisku, biedne dzieci, przedstawiciele linii lotniczej nie dostarczali ludziom wody i jedzenia, to jest straszne.



Straszna firma! Nie polecamy nikomu

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Zarezerwowaliśmy wycieczkę do Egiptu poprzez „Chodźmy z nami” Dołącz. Uważamy, że to najgorsza z firm!! Nigdy więcej nie zrobimy z nimi interesów! Całkowita nieodpowiedzialność i lekceważenie swoich klientów. Dodatkowo oszukali nas w kwocie 100$, lecąc do Egiptu (28.05.18) czterokrotnie zmieniali samolot, a samolot był straszny.



581 582 583 584 585 586 587