Pytania o Bukowel (Polanice)Wybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bukowel (Polanice)
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dla 2 osób dorosłych + 1 dziecka. Przystępna cena z normalnymi mieszkaniami i dobrym jedzeniem. Dzięki
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
mayete vilni miscia? Cina?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
kto tam był z dzieckiem? czy to normalne, że tak się odpoczywa?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Podróżuję z grupą dzieci. Zamieszkamy w drewnianych domkach Międzynarodowe Centrum Dziecka "Artek-Karpaty-Bukowel". Jakie buty i ubrania będą odpowiednie na terenie i podczas wycieczek w góry.Kto tam był, proszę o odpowiedź i radę. Taka informacja jest bardzo ważna.Dziękuję!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zarezerwowałem pokój na 7 dni i zapłaciłem 50% wpłaty. Po 4 dniach z powodów rodzinnych musiałem wyjechać. Poproszono mnie o zapłacenie za wszystkie 7 dni. Czy muszę płacić za wszystkie dni, czy tylko za dni, w których żyłem?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Pierwszy raz jedziemy na nartach. Planujemy pojechać do Bukowela. Powiedz mi proszę - kto i gdzie odpoczywał? Jeśli to możliwe, konkretne współrzędne. jest to możliwe w osobistym. Planujemy za tydzień. Dzięki))
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę doradzić, który hotel wybrać.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Oferują pokoje w tym hotelu pod koniec grudnia, ale nigdzie nie znalazłem żadnych opinii o tym hotelu.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Właściwie wybieram między hotelami Preluki, Kalina, Three Sestri. Żaden z nich nie ma żadnych recenzji. Jedziemy 23-26 stycznia w czwórkę bez samochodu. Szukamy najbardziej budżetowej opcji. Pomóż proszę!
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę zarezerwować pokój
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie występuje na tej stronie. Wybieram między nim a skyhotelem. Marina jest tańsza, pokoje niewiele gorsze, 100 m od pierwszego wyciągu. Ale nie znalazłem żadnych recenzji. Czy ktoś wie, co to za miejsce?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czytałem gdzieś, że hotel jest prawie w równej odległości od aż 3! windy. To prawda?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy pojechać w Karpaty z kolegami z klasy na Święta Bożego Narodzenia, pomóżcie mi wybrać hotel bliżej wyciągów, czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
jazda
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Dlatego planowane są pierwsze wakacje w Karpatach z dzieckiem w wieku 6 lat, interesują mnie opinie tych, którzy niedawno byli w Krasnej Polanie, jak jedzenie, obsługa, zakwaterowanie itp. Zdjęcia na stronie są bardzo piękne, ale jak to jest naprawdę? I oczywiście to, co oprócz pieniędzy musisz zabrać ze sobą :-) Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć wszystkim! W połowie stycznia jechaliśmy z mężem po raz pierwszy do Bukowela. Zarezerwowałem pokój w salonie "Zdibank". W Internecie jest bardzo mało informacji o tym hotelu. Jeśli ktoś coś wie to proszę napisz. Przez telefon gospodyni Oksana jest bardzo miła.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jadę tam z rodziną na Sylwestra.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zamierzamy odwiedzić ten hotel podczas naszych ferii zimowych i chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie na jego temat! Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Mówią, że w tej chwili wszystko jest już wszędzie zarezerwowane, a ceny są kilkakrotnie droższe .....
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! W Karpatach, w Bukowelu, paliło się pragnienie, aby wsiąść na narty i zrobić to bezbłędnie. Planujemy wyjazd od połowy grudnia 2010 do końca grudnia (być może uchwycimy Nowy Rok). Bardzo interesują mnie następujące informacje: 1. Jaka jest pogoda w Bukowelu w grudniu, czy jest wystarczająco dużo słonecznych dni na plażowanie? 2. Proszę polecić szkołę narciarską, ponieważ nie jeździmy na nartach :(, ale bardzo bym chciała. 3. Czy muszę zabrać ze sobą sprzęt i jakiego rodzaju, czy mogę go wypożyczyć na miejscu? I ile to może kosztować. 4. no może doradzisz coś pożytecznego. Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 23 odpowiedź
Chcę pojechać następnej zimy.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
kto był ostatnio, napisz
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy w Bukowelu jest już śnieg. A jednak doradzę, jeśli to możliwe, niedrogi hotel w pobliżu stoków. Ile to będzie kosztować w przybliżeniu? chcemy wyjechać na weekend, następny lub przez jeden. Dzięki
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Nigdy nie byliśmy w Karpatach, interesuje nas domek lub prywatny hotel (z wyżywieniem), położony niedaleko wyciągów narciarskich, planujemy wyjazd po Nowym Roku, jeśli to możliwe, ceny orientacyjne, z góry dzięki!
15 lat wstecz  •  4 abonent 16 odpowiedzi
Pokaż więcej »