Pytania o JałtaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Jałta
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy wakacje na Krymie kosztują 3000 dolarów za 7 dni? Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego te wakacje są lepsze niż w Hiszpanii, Włoszech czy na wyspach?
7 lat wstecz  •  18 subskrybenci 40 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 1 odpowiedź
Czy łóżeczka dziecięce są dostarczane przez Jałta-Intourist?
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Na zdjęciu widziałem, że w łazience obok toalety jest wąż higieniczny. Powiedz mi, czy we wszystkich pokojach jest to zainstalowane. Jeśli nie wszystkie, to które? To bardzo ważne dla mnie. Z góry dzięki za odpowiedź.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
[email protected] Dobry wieczór! Planuję świętować Nowy Rok w Jałcie. To ty. Każde lato mojego dzieciństwa spędzałem na terenie tego sanatorium. Pracowała w nim moja babcia. Naprawdę chcę wrócić do dzieciństwa. Pozdrawiam Tatiana
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy muszę przywieźć własne, czy jest opcja w samym hotelu?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jestem emerytem wojskowym Federacji Rosyjskiej. Konieczne jest leczenie układu mięśniowo-szkieletowego. Przybliżony koszt kuracji?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
witam powiedz ile kosztuje pobyt z 15-tką w twoim sanatorium przez 15 dni w rublach.Dziękuję
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
KrymJałta
Witam. Rodzice chcą wyjechać do Jałty we wrześniu. Mają 70 lat (ale to dobrzy koledzy, wesoły!!!!!). Ale wiek to wiek. Potrzebujesz sanatorium lub pensjonatu (wymagane z wyżywieniem). Ktoś coś doradził?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 7 odpowiedzi
Od 31.08 jedziemy na wycieczkę na "Kurpaty". do 09.09.13 Pokój dwuosobowy w budynku Togliati, czy można dzielić ze mną 1 osobę dorosłą? Ile to kosztuje? Byłbym wdzięczny za pomoc 0632712636 Przeczytaj w całości na: http://www.turpravda.ru/uc/yalta/Kurpaty__Otdelenie_Druzhba_-h10668.html
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
KrymJałta
podziękuj z góry
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jakie są orientacyjne ceny za wszystko???Będziemy bardzo wdzięczni za porady!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
KrymJałta
Wraz z mężem i 3-letnim dzieckiem postanowiliśmy pojechać na wakacje do Jałty. Sprawdziłem wiele opcji, ale po prostu nie mogę się zdecydować, czy priorytetem jest duży zagospodarowany teren, bliskość morza, dobre jedzenie. Proszę mi powiedzieć, kto wie, jakie są opcje na przyzwoite zakwaterowanie.Cena nie gra dużej roli.
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 20 odpowiedzi
KrymJałta
Być milszym! Chcemy wyzdrowieć. Tutaj rozważamy ai-petri, dniepr, kurpaty, górzyste, mishor. Recenzje oczywiście wszędzie straszą)) Co polecacie?????
12 lat wstecz  •  17 subskrybenci 40 odpowiedzi
Nigdy nie byłam w tym hotelu, jak tam prasowanie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
KrymJałta
Proszę o dobre mieszkanie w Jałcie z widokiem na morze (w pobliżu nabrzeża) z dobrym remontem i balkonem / tarasem. Apartament/apartament dla 2 osób Planujemy urlop od 17.09. na tydzień. Szacunkowy budżet do 600 UAH
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
KrymJałta
Powiedz mi, proszę, czy to możliwe za 150-200 UAH. za dobę do wynajęcia mieszkania w okolicy nabrzeża. Jeśli ktoś ma numery kontaktowe, byłbym bardzo wdzięczny. Bardzo, bardzo potrzebne. Planujemy urlop od 04.08 do 07.08 (3 noce/4 dni) 2 osoby dorosłe + dziecko 9 lat
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
KrymJałta
Chcę znaleźć przyzwoity prywatny hotel w Jałcie. Czy są takie rzeczy? Wyjeżdżamy z dzieckiem we wrześniu na 1 tydzień. Chcę być blisko wszystkich piękności i zabytków. Morze i plaża nie są już szczególnie interesujące, bo. jedziemy tam po 2 tygodniach w Nowym Świecie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Jesteśmy starszymi ludźmi, idziemy do tego pensjonatu i 200 kroków jest dla nas trudne.
12 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
KrymJałta
Jedziemy pierwszy raz na Krym z dwuletnim dzieckiem, chcialbym wspaniale wypoczac, doswiadczeni podroznicy dziela sie wrażeniami czy na południowym wybrzeżu są hotele all inclusive, dzięki za odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 19 odpowiedzi
Czy stanowisko przedstawiciela brokera celnego jest związane z wykonywaniem obowiązków organizacyjno-administracyjnych? Czy przedstawiciel agenta celnego ma obowiązki organizacyjne i administracyjne?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy Sanatorium akceptuje? Emeryci wojskowi Kirowa?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »