Pytania o SewastopolWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sewastopol
Odpowiedz proszę, kto odpoczywał w tym hotelu. Sewastopol, ul. Efremowa, 38
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi ile kosztują wakacje w Hummingbird pod koniec czerwca i jak nadają się dla rodziny z 3-letnim dzieckiem?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Celem wizyty jest odbycie kursu delfinoterapii z młodszym dzieckiem, ale chciałbym kupić starsze, czyli bliskość zamieszkania do ośrodka delfinoterapii z jednej strony i bliskość morza z jednej strony druga jest istotna.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planowany miesiąc to czerwiec, może jak ktoś lubi to zostaniemy też na lipiec... 1 osoba dorosła + 3 dzieci (7 lat, 5 lat, dziecko do 1 roku).
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Przyjaciele, pilnie potrzebujemy znaleźć mieszkanie w regionie Sewastopola dla dziewczynki z małym dzieckiem (pożądana jest opcja ekonomiczna). Okres odpoczynku trwa do 20 lipca. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Ludzie, jeśli ktoś odpoczywał w Mokrousowie, proszę napiszcie, czy wam się to podobało, czy nie, w przeciwnym razie nie chcecie jechać na trzy do dziewięciu krain i skończyć w nędzy, a nawet ze starszą matką! Z góry dzięki za odpowiedź!
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Witam, czy istnieje możliwość zamówienia pokoi dla grupy dzieci w wieku 11-12 lat na okres ferii jesiennych na okres 2-3 dni od 15.10.2011 do 26.10.2011. Jakie pokoje możesz zaoferować? jaki jest koszt za noc? Z góry dziękuję Odpowiedź można wysłać na adres e-mail [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Z dala od morza (planujemy pojechać na plażę samochodem). Chcę ciszy i spokoju. Nie chcę ciągłego hałasu, festiwali folklorystycznych i całodobowej muzyki pop. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Nowy hotel otwarty w tym roku, chcę usłyszeć wiele opinii
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
a skąd wziąć współrzędne prywatnych handlowców..???
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
Witam! Zainteresowany hotelem Ravelin (http://www.ravelin.crimea.ua). Interesuje nas kto tam odpoczywał i jak tam jest. Mają opinie na stronie, ale jest ich niewiele... Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Potrzebujesz pomieścić 140-150 osób (pary rodzinne) pokoje 2-osobowe nie bezdomne ładna plaża
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Moja córka ma 7 lat i trzy razy będzie się przeprowadzać. Jak będzie przebiegała przeprowadzka.Może jest jakaś lista podstawowych rzeczy do wypoczynku w tym obozie.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mam bilet do „Laspi” 16 lipca dla dziecka w wieku 14,5 lat. Interesuje mnie, czy będzie się tam nudził i jak go karmią? Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Podróżuję z dzieckiem w wieku 8 lat Ile potrwa transfer z pociągu w Sewastopolu
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
A co z dziećmi? Czy są dla nich jakieś warunki? Czy można wynająć nianię?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Opinie o pensjonacie Albatros w Lyubimovce.Odległość od domów do plaży.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź