Pytania o SakahWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sakah
Witam Czy jest możliwość wykupienia kursu na leczenie w tym sanatorium latem i jaka jest cena, może ktoś musiał przejść takie leczenie?
6 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jak daleko od ciebie jest morze 6, dom wypoczynkowy FSB „Pribrezhny”? Tam będą odpoczywać bliscy na wycieczkach.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
KrymSakiTanzher 2*
Jaka jest rozrywka w Tangerze dla dzieci w wieku 11 i 5 lat? Słyszałeś, że w menu brakuje owoców i warzyw? Czemu? A setkę trzeba zabrać ze sobą do Tangeru dla siebie i dzieci?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kiedy się pojawi? i czy to się pojawi?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
KrymSakiPriboi 1*
Powiedz nam, co lepiej zarezerwować, jeśli potrzebujesz plaży blisko miejsca zakwaterowania, łagodnego terenu, piasku i natury. I dalej. Jak daleko jest od wielkiej cywilizacji? Z góry dziękuję. Irina
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie rozumiem, co tu trzeba powiedzieć :)
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Dobry wieczór! Powiedz mi proszę, kiedy i gdzie mogę zarezerwować wycieczki do sanatorium Połtawa-Krym z Moskwy od połowy kwietnia 2011 na 21 dni (potrzebujesz dwuosobowy pokój superior, z wyjątkiem pierwszego piętra, z widokiem na morze)?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Szanując twoją szlachetną pracę , proszę poświęć trochę czasu na odpowiedź na moje pytanie . Spodziewamy się wyjazdu do Połtawy-Krymu dla mojego brata a ja jestem jego siostrą (o tym samym nazwisku) BARDZO proszę o dzielenie się wycieczką. Zgadzam się mieszkać gdziekolwiek. Najważniejsze jest to, że NIGDY nie będę mógł sobie pozwolić na odpoczynek z powodu trudności finansowych na własną rękę.
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Czy warto wynająć mieszkanie, aby zaoszczędzić pieniądze, czy lepiej kupić bilet?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Zainteresowane terminy od 7 do 17 września
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
KrymSaki
Lekarze poradzili mojej żonie, aby leczyła się w Saki (ginekologia, niepłodność). Dlatego głównym kryterium dla nas jest jakość opieki medycznej i procedur. Który ośrodek jest pod tym względem najlepszy?
14 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Czy mogę przyjść bez karty spa? Czy ośrodek współpracuje z kartą Visa?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
pismo z administracją sanatorium Połtawa-Krym (o podział bonu na 2) można wysłać faksem, e-mailem lub po prostu pocztą?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kupon został zakupiony na 21 dni w okresie od 28.08.09. Czy można go podzielić na dwie części i przeżyć razem 10 dni w jednym okresie? Jakie dokumenty potrzebuje druga osoba, aby zameldować się w ośrodku?
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
KrymSaki
leczenie kręgosłupa
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi