Pytania o GaspreMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gaspre
Pracował w stołówce Maratov tego lata (przynajmniej w sierpniu 2013). Facet jest ciemny, brązowooki, średniego wzrostu, częściej nosił jeansy z długim rozporkiem (popularnie motney).
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Kupiliśmy bilety na AI-Todor Południe na lipiec. Strona Aleana mówi, że jedzenie będzie w Marat.
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
w sąsiednich sanatoriach Marat, Ukraina, inne, czy jest jakieś leczenie? Interesuje się hydrokolonoterapią. Gdzie i ile to kosztuje?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto wie, jak różnorodne jest menu w „Srebrnym”? Interesuję się różnymi daniami dla smakoszy, domową kuchnią, zjem w domu. Chętnie poproszę o rekomendacje. Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Nie mogę przeżyć dwóch dni bez piłki)
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Rozumiem, że w tych miejscach rano trzeba zająć miejsce pod słońcem. Kto był z małymi dziećmi, napisz, kiedy poszedłeś na plażę? Czy były puste miejsca? Jak się mają sprawy na plaży po południu?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kto był w tych miejscach proszę mi powiedzieć gdzie można zjeść śniadanie na plaży, żeby jedzenie było zawsze świeże, smaczne i niedrogie. Jeśli śniadanie zjemy w pensjonacie, to na plażę nie dotrzemy przed godziną 10, a w tym czasie, jak rozumiem, na plaży nie ma już wolnych miejsc do rozłożenia koca. Kto był z dziećmi, powiedz mi, jak udało ci się być na plaży wcześnie rano? Gdzie jadłeś śniadanie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Od razu czy brać bez jedzenia i już na miejscu kiedy chciał, to zjadł?A czy jest różnica w cenie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 22 odpowiedź
Czy to zwykła „dieta”, czy coś ciekawszego? A gdzie jeszcze możesz bezpiecznie i smacznie nakarmić swoje dziecko? Wielkie dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
A może potrzebujesz zamówić? przez kogo? administrator?
13 lat wstecz  •  14 subskrybenci 52 odpowiedź
Biuro podróży poinformowało nas, że animacja Aitodora odbywa się na terenie Maratu, tj. będzie rozrywka. To prawda?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam!Śniadanie w pensjonacie kupiłam tylko we wrześniu, żeby móc jeździć na wycieczki...proszę proszę, gdzie można stosunkowo niedrogo i przyzwoicie zjeść obiad lub kolację?dzięki.a czy w pokojach są czajniki elektryczne? suszarka do włosów?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Ai-Tadore-South, powiedz mi, gdzie jeszcze, poza kawiarnią Silver i stołówką LOK Marat, można zjeść normalnie i niedrogo. Jeździmy z dzieckiem, bilet bez jedzenia, więc chciałabym wiedzieć, gdzie i za ile można normalnie zjeść, jednocześnie, żeby nie odbiło się to szczególnie na portfelu? A ogólnie, jak odpoczywasz w tym pensjonacie?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi