Pytania o Ai-Todor-Iug 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
82 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Krym
Jeśli tak, czy jest to płatna przyjemność? A co z odżywianiem – opinie od skrajnie pozytywnych do bardzo negatywnych?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A po której stronie znajduje się balkon?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Chłopaki! Powiedz mi, przepraszam, na co musimy zwrócić uwagę podczas nadchodzących wakacji we wrześniu? Jakie są wady? Jak jedzenie dla dzieci?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedzcie mi proszę, jak wygląda sytuacja z wodą w godzinach szczytu na 5 i 6 piętrze? Czy naprawdę można wziąć prysznic?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pod względem widoku z okna i poziomu hałasu? Planujemy przyjechać we wrześniu. 2 osoby dorosłe i 5-letnie dziecko. DZIĘKUJĘ1
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
13 listopada wesele wybiera, gdzie pójść taniej i cieszyć się pięknym widokiem z okna i pokoju.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Kto odpoczywał w Ai-Todor, powiedz jakie pokoje są standardowe na północy i jaki jest widok z okien?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jadę sam z dzieckiem do Aj-todor-jug, sam z dzieckiem z Białorusi, pociąg przyjeżdża 6 września rano, jakie są opcje noclegowe?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Przyjeżdżamy do Ciebie za miesiąc. Dziecko jest małe, bez łóżeczka - nie ma mowy. O ile rozumiem, pensjonat tego nie zapewnia. Zabranie dodatkowego łóżka dla syna jest dość drogie. Czy moglibyśmy zapewnić jakąś kanapę lub łóżeczko? Czy w Maracie można wypożyczyć łóżeczko dziecięce? Z góry dzięki za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Chcą wybrać pokój rodzinny lub apartament na pierwsze 2 tygodnie września.28/08-09/09/11 1. Proszę napisać co to jest mini kuchnia? Czy jest jakieś urządzenie do gotowania, na zdjęciu widzimy tylko kuchenkę mikrofalową. (1,5 letnie dziecko ma alergię, musi samodzielnie gotować, chociaż my sami bardziej lubimy jedzenie w restauracji) 2. Czy basen jest czynny w pierwszych 2 tygodniach września? Kiedy i na jak długo jest zamykana na czas sprzątania? 3. Czy w pobliżu jest supermarket spożywczy (np. soki dla dzieci i posiłki do kupienia)? 4. Nie mogę określić ceny, ile będzie kosztować pokój dwuosobowy? 5. Pociąg SPb-Simferopol przyjeżdża o 3 nad ranem i odjeżdża o 00-00, czy można zapłacić 50% ceny za wcześniejsze zameldowanie i późne wymeldowanie? 6. Czy mogę zlecić przelew?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już