Pytania o AłusztaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ałuszta
W 2014 roku pracował dla Państwa lekarz (Tatar) jako psychiatra, psycholog lub neuropatolog proszę wpisać jego pełne imię i nazwisko, chwalę go znajomym, ale zapomniałem nazwiska proszę
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, mój mąż i ja odpoczywaliśmy w Golden w 2014 roku, jesteśmy z Połtawy na Ukrainie. Czy przyjmujesz teraz Ukraińców? Czy nie byłoby dla nas niebezpieczne jechać do ciebie? A co z samochodem? W 2014 roku pracowałeś
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest plaża (czy są leżaki, leżaki, ręczniki), czy jest zamknięta czy nie? O ile rozumiem, to daleko od cywilizacji, jak dojechać do miasta, na wycieczki?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mieszkam na północy Rosji, w Karelii, wakacje w czerwcu. Postanowiliśmy pojechać na Krym, do Ałuszty. Kto wypoczął doradzę niedrogi hotel lub pensjonat.Z góry dziękujemy!
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jaka jest godna opcja na spokojne wakacje we dwoje
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, gdzie dokładnie jechać na Krym, najlepiej blisko morza, jadę z dzieckiem
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Odpoczywał na wiosnę w Shayan, w sanatorium o podobnym poziomie. Nie poproszono nas o karty.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
na początku sierpnia odpoczniemy na Krymie, ale nigdy nie byliśmy w Elling Dolphin. Nie chcę wcześniej rezerwować miejsca, ponieważ. Nie wiemy, gdzie są pokoje. Bez rezerwacji jest szansa na zamieszkanie w dobrym pokoju z piękną panoramą morza. Którą linię lepiej wybrać i jaką podłogę? Jedziemy razem
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kupiłem bilet na Ukoopspilka na 10 dni, ale nie planuję leczenia, tylko na odpoczynek.Czy muszę okazać kartę sanatoryjną, aby zakwaterować się w pensjonacie, czy wystarczy paszport i voucher?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wysłałem zapytanie o dostępność, nie odbierają, próbuję dzwonić na Skype, nie są aktywni, czy ktoś może polecić podobny hotel?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Dwoje dorosłych i troje dzieci chciały ekonomii
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
pomoc w wyborze od 12 czerwca do 21 czerwca, jest nas czworo (dwoje dzieci poniżej 3 roku życia) [email protected]
11 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Planuję podróżować z 6-latkiem. Bardzo zainteresowany wyborem Twojego kompleksu. Celem wyjazdu jest leczenie dziecka (drogi oddechowe), odpoczynek. Dziwne, że dział rezerwacji kompleksu informuje, że nie ma wolnych miejsc, podczas gdy touroperator zgłasza dostępność dokładnie na dogodny dla mnie okres. 1 lipca lecimy z Emiratów. zatrzymamy się w Symferopolu z przyjaciółmi. w miarę możliwości prosimy o sprawdzenie dostępności na 10 dni, od dnia przyjazdu - 2 lipca. Z góry dziękuję, Malika
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Różne strony mają różne informacje na ten temat. Nie chcemy niespodzianek, więc zastanawiamy się, co włożyć do walizki.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
i jak daleko iść? albo zabierają go autobusami i czy on tam nie jest? za hotelem porto klacz i dimergi
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
odpowiedz na adres e-mail [email protected]
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Naprawdę chcemy przyjechać do Twojego hotelu na nowy rok.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
bo dobrze, że jest bardzo drogi. w Koktebel można odpocząć o 2 pensy taniej.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
dla 2 osób dorosłych i czy jest to możliwe z 2xp pit?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
potrzebujesz pokoju z dala od klubów nocnych?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Jest nas 6 osób dorosłych i 2 dzieci: 3,5 i 4,5 roku, z posiłkami.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zastanawiasz się też, gdzie można znaleźć kuchenkę mikrofalową
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Wyjeżdżam w sierpniu Dziecko 1 rok 9 miesięcy ma astmę oskrzelową
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Jestem zainteresowany pokojem 1-osobowym z łazienkami w pokoju lub na kilka pokoi (2-3). Na okres od 1 do 9 września. Koszt to 150-200 hrywien. W hotelach praktycznie nie ma miejsc na 1 pokój, płacenie za 2 osoby jest nieopłacalne.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jestem zainteresowany pokojem 1-osobowym z łazienkami w pokoju lub na kilka pokoi (2-3). Na okres od 1 do 9 września. W większości hoteli są 2 lub więcej pokoi, pokój dla dwóch osób jest drogi. Budżet 150-200 hrywien
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Rezerwacja w budynku przy plaży, ale pokój będzie na parterze :( jaki jest widok z okna? Może ktoś mieszkał w tym samym pokoju i ma zdjęcie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jeśli tak, ile to kosztuje dziennie?
12 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Odpoczywaliśmy tam 10 lat temu, nie było źle, a ceny rozsądne, z góry dzięki za odpowiedzi
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Który z tych hoteli wybrać ze względu na jakość jedzenia, plaży i pokoi?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
W opisie hotelu znajduje się link do strony internetowej grup hotelowych, są tylko numery telefonów kontaktowych. Chcieliśmy dowiedzieć się o wolnych pokojach w drugiej połowie czerwca, jedziemy rodzinnie.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »