Pytania o Golden Family Resort 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Krym
W 2014 roku pracował dla Państwa lekarz (Tatar) jako psychiatra, psycholog lub neuropatolog proszę wpisać jego pełne imię i nazwisko, chwalę go znajomym, ale zapomniałem nazwiska proszę
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, mój mąż i ja odpoczywaliśmy w Golden w 2014 roku, jesteśmy z Połtawy na Ukrainie. Czy przyjmujesz teraz Ukraińców? Czy nie byłoby dla nas niebezpieczne jechać do ciebie? A co z samochodem? W 2014 roku pracowałeś
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Odpoczywał na wiosnę w Shayan, w sanatorium o podobnym poziomie. Nie poproszono nas o karty.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Wysłałem zapytanie o dostępność, nie odbierają, próbuję dzwonić na Skype, nie są aktywni, czy ktoś może polecić podobny hotel?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Cześć! Planuję podróżować z 6-latkiem. Bardzo zainteresowany wyborem Twojego kompleksu. Celem wyjazdu jest leczenie dziecka (drogi oddechowe), odpoczynek. Dziwne, że dział rezerwacji kompleksu informuje, że nie ma wolnych miejsc, podczas gdy touroperator zgłasza dostępność dokładnie na dogodny dla mnie okres. 1 lipca lecimy z Emiratów. zatrzymamy się w Symferopolu z przyjaciółmi. w miarę możliwości prosimy o sprawdzenie dostępności na 10 dni, od dnia przyjazdu - 2 lipca. Z góry dziękuję, Malika
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
i jak daleko iść? albo zabierają go autobusami i czy on tam nie jest? za hotelem porto klacz i dimergi
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
bo dobrze, że jest bardzo drogi. w Koktebel można odpocząć o 2 pensy taniej.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Zastanawiasz się też, gdzie można znaleźć kuchenkę mikrofalową
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Wyjeżdżam w sierpniu Dziecko 1 rok 9 miesięcy ma astmę oskrzelową
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Zainteresowany kosztami utrzymania w pokoju 3-osobowym na sierpień-wrzesień.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już