Pytania o StambułBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Stambuł
Zasadniczo interesująca jest sama organizacja wycieczki i cena (co obejmuje - lot, transfer czy nie?).
2 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
Drodzy forumowicze! Moja żona i ja jesteśmy profesjonalnymi przewodnikami w Tajlandii. Wykonujemy wycieczki indywidualne, które bardzo różnią się od wycieczek grupowych pod względem wielkości i komfortu, ale niewiele różnią się ceną. Naprawdę chcemy znaleźć tych samych przewodników w Stambule, którzy mogliby pokazać nam zabytki tego miasta w tej samej jakości i niezbyt drogie. Rozumiemy, że będzie to droższe niż oglądanie samemu lub z grupą. Ale z umiarem, tak jak my. Jeśli na forum będą takie osoby, chętnie porozmawiamy i zamówimy program. Obecność prawdziwych recenzji z kontaktami obsługiwanych turystów jest koniecznością. Z góry dziękuję.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, które biuro podróży może polecieć do Stambułu na 7-0 dni? Jesteśmy z Soczi. Chcemy polecieć na majowe wakacje.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Co jest wliczone w cenę tej wycieczki?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcieliśmy odwiedzić Stambuł w celach krajoznawczych. Zaproponowali pobyt w hotelu Barin. Touroperator Alliance (Kijów) Powiedz mi proszę, kto podróżował z tym touroperatorem, jakie masz wrażenia, czy warto od tego operatora. Może jest więcej recenzji i komentarzy na temat hotelu? Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
powiedzieć - jaka jest minimalna kwota, którą musisz mieć w gotówce i jakie rodzaje kart bankowych są cytowane (lub nie ma sensu); Jakie ubrania są dostępne o tej porze roku? - cóż, czysto teoretycznie: czy łatwo bez "języka" dodzwonić się do konsulatu w krytycznej sytuacji?
16 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi