Pytania o MarmarisWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Marmaris
Czytam, doradzają Rainbow - jak się z nimi skontaktować? Jaki jest koszt Pamukkale, Ether, Grecja z Marmaris? Jakie wycieczki są najciekawsze?
3 roku wstecz  •  14 subskrybenci 38 odpowiedzi
Na wakacjach będziemy od 14, 21 kwietnia.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi proszę, czy ktoś wyjechał z Marmaris na wycieczkę do około. Santorini? Być może ktoś poda Ci koszt lub link do strony internetowej biura podróży. w Marmaris da.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
ile kosztują wycieczki po ulicach
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
W agencjach ulicznych cena jest niższa niż w przewodniku hotelowym, ale jakość jest ? Bezpieczeństwo?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Moja żona i ja wybieramy się do tego hotelu 18 września. Proszę doradzić dobre i ciekawe wycieczki.\ Dzięki!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Nie ma strefy Schengen, czy mogę złożyć wniosek przez internet lub w miejscu spoczynku?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry!! Proszę powiedz mi, wycieczka bezwizowa z Bodrum lub Marmaris na wyspę Rodos lub inne.Czy greckie wyspy istnieją teraz?Powiedzieli tak w biurze podróży, ale nie podali linku do tej informacji.. Jeśli nie ma żadnej ceny.Dzięki za odpowiedzi
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cena, jak długo jechać? Gdzie najlepiej kupić wycieczkę?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Czy powinienem iść do Pamukkale? Jak długo trwa droga? Może ktoś inny zasugeruje coś lepszego. A kto jeszcze wybrał się na wycieczkę do około. Rodos. Podziel się wrażeniami i procesem uzyskania wizy, czas trwania.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Odpoczniemy od 07.06. 10 dni chciałem pojechać do Pammukale-Ephesus, powiedz mi ceny, dzięki.
11 lat wstecz  •  13 subskrybenci 16 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, z którą z agencji ulicznych możesz się skontaktować bez obaw, potrzebujesz dwudniowej wycieczki Pamukkale-Efes, to trochę za drogie od touroperatora (TezTour). Wylatujemy 27 kwietnia na tydzień, po raz pierwszy do Turcji, więc obawiamy się, że nie uda nam się znaleźć odpowiedniej agencji w tak krótkim czasie. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą!
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, ile kosztowały loty paralotnią z Marmaris w 2013 roku (lub pod koniec 2012 roku)? Jaki czas? Ile dni wcześniej musisz złożyć zamówienie? i wrażenia! Z góry dziękuję! Aleksandra.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto podróżował z Marmaris na Rodos BEZ wizy Schengen? Podziel się wrażeniami!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy ktoś wie, czy lokalne biura podróży mają strony internetowe w Internecie lub jak mogę się z nimi skontaktować?
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chciałbym zobaczyć Oludeniz z Marmaris z wycieczką grupową
11 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Z Marmaris do Stambułu, 2 osoby dorosłe na 2 dni, samolotem Powiedz kto latał, może są takie wycieczki w ulicznych biurach podróży, ile to kosztuje? A może możesz zrobić to sam, czy autobusy kursują z Marmoris na lotnisko?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy można wybrać się na wycieczki do Bodrum, Troi, Stambułu, Izraela i za ile?Dziękuję!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry! Jedziemy do hotelu Marmaris Park. Proszę mi powiedzieć, jakie są ceny wycieczek w tym roku w Marmaris? Szczególnie zainteresowany wycieczką z Turcji na Rodos. Rozumiem, że cena promu jest osobna, opłata konsularna nadal. Nie do końca zrozumiałem. Czy możesz mi powiedzieć, za co mam zapłacić i ile? Jak wygląda wycieczka samodzielnie czy z przewodnikiem? Jeśli na własną rękę, gdzie możesz się tam udać? Gdzie najlepiej kupić? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy możesz podać ceny wycieczek z Marmaris? A które warto odwiedzić? Dzięki.
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 23 odpowiedź
pokój, basen, kawiarnia, jedzenie, morze, sauna, sporty wodne, masaże!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Naprawdę nie chcesz ufać agencjom ulicznym?, Przewodnik w hotelu jest drogi.Słyszałem o agencji Rainbow. Co to jest?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobra pora dnia, drodzy eksperci, proszę powiedz mi kto (wie) czy potrzebna jest wiza grecka na jednodniową wycieczkę na Rodos lub Kos z Marmarys.Jaki jest ich koszt.Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do Marmaris na maj, będziemy tam przez 14 dni, chciałbym podróżować na wycieczki. Bardzo zainteresowałem się Rodos, przeczytałem, że tam proszą o wizę i wcale nie jest tanio, czy warto odwiedzić tę wycieczkę i jaka jest cena?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy 29 maja 2012. Naprawdę chcę odbyć wycieczkę po Pamukkale-Ephesus. Powiedz mi, kto wie, gdzie na ulicy można kupić z rosyjskojęzycznym przewodnikiem, ile może to kosztować i jaki jest czas trwania wycieczki. Recenzje brzmiało biuro podróży Raduga. I jak je znaleźć. Dzięki
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Kupiłem bilet na maj, pierwszy raz jadę do Turcji. Doradzaj wycieczki, gdzie iść, gdzie się zabrać
12 lat wstecz  •  88 subskrybenci 115 odpowiedzi
Czy Ukraińcy potrzebują wizy Schengen, aby podróżować na wyspę Rodos?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »