Pytania o Trans Atlantik Hotel & Spa 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
120 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Mam nadzieję, że nie piją wczasowiczów z alkoholem surahat???!!! Nie mów mi, bo inaczej wypijesz wino lub coś mocniejszego i umrzesz, ale chcesz żyć, a są dzieci !!
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Otworzyłeś bar i toaletę na plaży? Jak rozliczana jest ugoda czy nie? Jak są animacje? Cóż, ogólnie podziel się swoimi wrażeniami !!! Proszę!!! Podróżuję z dzieckiem od 25.05. przez 14 dni
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
jedziemy od 05.04.11 na tydzień, zdecydowanie chcemy iść do łaźni tureckiej, jak jest w hotelu? Interesuje mnie cena,czas zabiegu,jakość.Albo doradzam godną alternatywę.Interesuje mnie również wycieczka nie od touroperatora:koszt,gdzie i od kogo kupić.Mam nadzieję na pomoc .
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, które pokoje są lepsze? Które wychodzą na jezdnię, czy dźwiękoszczelność jest dobra? Czy jest Wi-Fi? Czy jest płatne? A jak są rozrywki, dyskoteki na terenie?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wyjazd od 9 maja do tego hotelu.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zainteresowany info-pieczeniem ciast na plaży, czy to ich tradycyjne, czy robią kebab i jagnięcinę na ognisku w restauracji?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Idziemy do apartamentu deluxe. Jakie są korzyści, poziom obsługi. Jeśli w pomieszczeniach na tym poziomie odpoczywają ludzie, prosimy o poinformowanie.
14 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już