Pytania o Emelda Sun Club 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
106 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pobliżu hotelu są miejsca, w których możesz wybrać się na wieczorny spacer? Kluby i bary - nie zainteresowany. Coś jak promenada lub Soho w Sharm.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
1) Czy powiedzieli, że możesz raz odwiedzić za darmo? Opowiedz nam o tym 2) i proszę podać konkretnie, czym jest jedzenie (na przykład w porze lunchu) jakie mięso, ryby, jakie dodatki (może ktoś ma zdjęcia)
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć, Na innych stronach widzę recenzje z oceną "2" jedzenia w Simenie. A jak realistyczna jest Simena z jedzeniem? Szczególnie interesujące są miesiące marzec-kwiecień (wyjeżdżam w 2013 roku przez wczesną rezerwację)
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, jak czyste (meduzy, jeże itp.) jest morze w Kemer (Hotel Simena) na przełomie września i października? Tyle, że nigdy wcześniej nie byłam w Turcji jesienią… zawsze była albo wiosna, albo lato… To prawda, że ​​w Simenie dwa lata temu w maju (częściej rano) coś kłuło w morzu… albo ryba, albo krewetki… Jednocześnie tego „czegoś” nie było na dnie, ale w słupie wody ... Od razu powiem, że nie było to bardzo przyjemne, ale nie krytyczne ...))
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Naprawdę chcę znów odpocząć tego lata w mojej ukochanej Turcji (latem 2011 nie było to niestety możliwe).Będziemy w Turcji po raz dziewiąty (Mamy nadzieję!), Kochamy Kemer.-biały, czerwony -biały itp.) Dlatego pytanie, czy takie wieczory odbywają się w tym hotelu?Jeśli tak, to jak często, kiedy dokładnie?Czekam na Państwa odpowiedzi.Z góry bardzo dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dobry dzień!!! Do Turcji jedziemy pierwszy raz (wybór padł na Simen), więc myślę, że po przyjeździe będzie co robić na terenie, czy będzie trzeba jeździć codziennie do Kemeru? ...chcemy wypocząć jak młodzieńcy, w centrum Kemeru nie znaleźliśmy hotelu dla siebie :-( kto Ci co powie, doradzi?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 23 odpowiedź
W który dzień tygodnia obchodzona jest Noc Turecka?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy hotele mają mleko takie jak jogurt lub mleko dla dzieci? Jak tam kuchnia dla dzieci?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy w hotelu odpoczywają młodzi ludzie, czy nadal jest to hotel bardziej rodzinny? Czy na miejscu jest dyskoteka?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
A w morzu można pływać, czy już nie jest zimno?Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już