Pytania o Rox Royal Hotel 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
91 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Witam W lipcu lecimy z młodym mężczyzną do Kemer, do hotelu Grand Haber. Przeczytałem opinie, że hotel ma problemy z klimatyzacją i złymi pokojami. Może ktoś wie na którym piętrze lepiej wziąć pokój, żeby nie było za duszno.Byliśmy bardzo zdenerwowani, gdy dowiedzieliśmy się o klimatyzacji, zwłaszcza w tym upale.Są też problemy z leżakami, ludzie zajmują je w wieczorem takie opinie są wszędzie sprzeczne.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam) Jedziemy od 15 maja do Grand Haber. Czy baseny są podgrzewane? A potem jesteśmy z dziećmi i martwię się, że nie będzie im wygodnie.. (nie daj Boże, że się przeziębią)
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wiele różnych recenzji, nie mogę się zdecydować, czy tam pojechać, czy poszukać innych opcji.
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
proszę powiedz mi w opisie hotelu, że jest droga między morzem a hotelem, czy hotel jest w drugiej linii? czy na plaży jest bar? jak długo chodzić na plażę?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
potrzebujesz parasola czy nie? Czy w pokoju dostępna jest pasta do zębów i szczoteczka? jak się ubrać na wycieczki (strój kąpielowy, ciepłe ubrania, ręcznik itp.)?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Planuję zabrać ze sobą wózek dla dziecka (duży iz dużymi kołami). Na zdjęciu jest dużo kroków, ale co z wózkiem? Czy na plaży nad morzem jest plac zabaw? O której godzinie dzieci mogą być zajęte animatorami? Jak wygląda animacja dla dwulatka? Ilu pracowników serwisu mówi lub (przynajmniej) rozumie rosyjski? Czy jest taka usługa jak prasowanie (np. 2 rzeczy dziennie na osobę - bezpłatnie (w hotelu "Limak Atlantis" - tak)). Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! W lipcu wybieramy się do hotelu Grand Haber. A najważniejszy jest dla nas wypoczynek naszego bardzo energicznego 4-letniego synka. Czy jest dobra animacja? Plac zabaw? Czy jest dyskoteka dla dzieci? Jaki mini klub i czy zostawiłeś w nim swoje dzieci? Jak długo wyjechali? Czy w basenie dla dzieci jest zjeżdżalnia dla dzieci (tylko nie całkiem mała, ale trochę większa, podobna do osoby dorosłej)? Jaki jest pysk wilka w środku? Dzięki, Irino
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy zabiorę ze sobą żelazko, czy mogę je tam dostać za darmo?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już