Pytania o Swandor Hotels & Resorts Kemer 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
149 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, kto podróżował z małymi dziećmi, jak tam jedzenie dla dzieci w hotelu? a które pokoje posiadają czajnik i mikrofalę?
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje uzupełnienie mini baru w pokoju?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co oznaczają napoje alkoholowe w butelkach i alkohole importowane za opłatą. Co zawiera woda, białe wino?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym dowiedzieć się bardziej szczegółowo, jacy są faceci z animacji! Jeśli oceniasz ich pracę w systemie 5-punktowym, jaką ocenę byś dał?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest opłata w hotelu po godzinie 00.00 spotykam się z tym po raz pierwszy. Podróżujemy w dużej grupie i chcielibyśmy wyjaśnić.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy w pobliżu hotelu PGS KIRIS RESORT można odwiedzić łaźnię turecką z pełnym pakietem usług (m.in. masaż, peeling, maska ​​itp.) Absolutnie przeciw łaźni publicznej (są przeczulone) Czy ktoś może doradzić? Gdzie to jest, jak się nazywa. Co to jest? ile będzie kosztował pełny pakiet usług?Będę wdzięczny za odpowiedzi))))
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym poznać koszt wynajmu domku - Altana na plaży dla trzech osób dorosłych?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ludzie proszę mi powiedzieć ile kosztują tam sporty wodne (skuter, banan itp.), chciałbym zapytać o cenę
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest łaźnia turecka i jaki jest koszt?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już