Pytania o Club Boran Mare Beach 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
52 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Chcemy udać się do Club Boran Mare BeachHV-1 (Kemer, Goynuk) w dniu 05.10.2018. Pierwszy raz w Turcji. 6 razy było w Egipcie. Lubię spokojny, komfortowy pobyt. Podziel się swoim doświadczeniem.
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam, jedziemy z dzieckiem, które ma 1 i 2 lata Powiedz mi proszę Czy dają teraz w hotelu wózki, nocniki i nianię i jak to jest z jedzeniem. Martwię się o co zabrać ze sobą z jedzenia.Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
wózek, łóżeczko, nocnik, sterylizator i żywność, dziecko 1 rok.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaki asortyment „do mycia” jest dostępny w łazience (mydło, szampon, żel, waciki). Kiedyś tak było, ale jak jest teraz? Dzięki!
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Mam dwa pytania dotyczące Club Boran Mare. Powiedz mi, czy jest Wi-Fi w recepcji hotelu, czy gdzie indziej? Jaka jest cena? To zależy od tego, czy masz przy sobie netbooka. Czy można wypożyczyć rowery? Jeśli tak, to interesująca jest również przybliżona cena. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi! :)
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Podobno na linii 1 w ostatnim bungalowie (najdalszym) jest więcej pokoi niż gdziekolwiek indziej. A jak daleko to jest? Czy ktoś może to wyjaśnić? Będę wdzięczny!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, co musisz zabrać ze sobą dla dzieci.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
gdzie mogę wyprasować koszulę?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już