Pytania o Nirvana Dolce Vita 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
99 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Proszę powiedz mi, jak lubisz spa w hotelu. Jakie są ceny, bardzo wysokie, w przybliżeniu???? Kto był, podziel się wrażeniami.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Powiedzieć. Do jakiej daty rozpatruje się sezon w Amara Dolce Vita? Tych. czy WSZYSTKIE restauracje, park wodny i pokazy plenerowe są otwarte?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Gdzieś widziałem zdjęcie, na którym główna restauracja (jak) znajdowała się w "Wenecji" Znam głupie pytanie :) ale szkoda, że ​​nie można jeść na świeżym powietrzu.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy zjeżdżalnie wodne będą działać od 21 kwietnia?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi kto był w Amara w kinie 6D i czy warto jechać, w jakim języku są filmy, jakie doznania?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Czy pod koniec kwietnia będą truskawki?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, które restauracje a la carte są otwarte w kwietniu? Które z nich warto odwiedzić i ile to kosztuje? Które bary i restauracje serwują wysokiej jakości alkohol?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jako zagorzała miłośniczka tureckiej poza sezonem, na początku listopada wybieram się do Amary po raz drugi. Dobrze wiem co i jak tam działało w lutym-marcu i zainteresowanym mogę powiedzieć :) Ale co tak naprawdę działa na samym początku poza sezonem, na początku listopada? Jakie restauracje a la carte są otwarte? Czy będzie szansa na wycieczkę morską? Jakie wycieczki mają sens? I zupełnie „błotne” pytanie: tym razem jedziemy razem z mężem, ma on ciągłą ochotę na spacery. Czy hotel ma praktykę chodzenia po górach z przewodnikiem? A może możesz doradzić, gdzie złożyć wniosek z taką niestandardową prośbą? Ponieważ tym razem nie wyjeżdżam na kilka dni, naprawdę chcę zaplanować z wyprzedzeniem możliwe wybuchy aktywności - więc będę wdzięczna wszystkim za odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Czy można odwiedzić główną restaurację w koszulkach i szortach? dzięki
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już