Pytania o BodrumPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bodrum
Witam. Chcemy pojechać do Yasmine 27 września na 12 nocy. Powiedz mi, czy będzie tam już zimno? Jaka jest temperatura wody i powietrza w tym okresie?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi kochanie, jaka jest pogoda w październiku w Bodrum? wakacje w październiku, chcę pojechać do Turcji, myślę, że będzie można się tam opalać i pływać? A co z rozrywką? w związku z zakończeniem sezonu nie ma już chyba nic.. w ogóle kto był w tym okresie, powiedz mi. Z góry dziękuję wszystkim-)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda i temperatura morza w drugiej połowie września.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jedziemy do Bodrum 2 października na 10 dni, interesuje nas pogoda i temperatura wody W zeszłym roku odpoczywaliśmy w październiku w Kemer, wszystko było w porządku.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Chcę pojechać do Bodrum od 30 września na 7 dni. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest teraz pogoda? Czy woda jest zimna czy nie? A co z oparzeniami słonecznymi?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
wybierz ośrodek. Podróżujemy z 6-latkiem. Czy na morzu będzie wygodnie, czy lepiej wybrać wybrzeże Antalyi?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest pogoda we wrześniu w Bodrum
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
добрый день какая погода В бодруме в это время года ? есть ли где ребёнку поплавать или только прыгать в море надо ?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jaka jest teraz temperatura morza, czy będzie zimno podczas pływania? Jedziemy 15.09. przez 2 tygodnie.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wylatujemy również 4 września i to pytanie jest dla nas istotne!
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest temperatura wody i powietrza we wrześniu. Czy będzie zimno... Wylatujemy 4 września.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
woda nie za zimna? i powiedz mi jakieś hotele dla młodzieży, ale niezbyt drogie! ! ! ))) oferujemy Armonia HV...
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź