Pytania o Club Hotel Sera 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
73 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Cześć! Planujemy pobyt w tym hotelu. Latamy z rodziną i rodzicami. Mój mąż i dzieci będą w budynku elegans, a moi rodzice w Parku. Proszę mi powiedzieć, czy restauracje są wspólne dla wszystkich budynków? A może jest jeden przywiązany do każdego ciała?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Naprawdę muszę wiedzieć, czy te pokoje mają zamrażarkę w lodówce? Odpoczywaliśmy tam w Aneksie (obecnie ten budynek nazywa się Park Hotel). Wtedy tak naprawdę nie potrzebowaliśmy lodówki. A teraz lecimy z małym dzieckiem, chcę zabrać jego jedzenie, w szczególności klopsiki, i powinny być przechowywane w zamrażarce. Będziemy w pokoju rodzinnym elegans, który tam przebywał, może te pokoje mają przynajmniej małą zamrażarkę w lodówce. PS - wiem, że odradzacie niczego ze sobą nie nosić, ale już zdecydowanie zdecydowałam - nie dam dziecku ŻADNEGO jedzenia w hotelu i wszystko zabiorę ze sobą (przez 7 dni nie zajmuje tak dużo miejsca )
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcieliśmy pojechać we wrześniu-październiku, ale chciałbym, żeby animacja była obecna.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak dostać się na rynek odzieżowy, gdzie nie jest bardzo drogo.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy jest miejsce na spacer po hotelu wieczorem?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, że hotel działa w systemie all inclusive lub ultra all inclusive. 24/7 czy nie? Jeśli nie od której i o której godzinie (mam na myśli alkohol)
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dwie dziewczyny planują wakacje w połowie maja w tym hotelu. Czy istnieje życie poza tym hotelem. Sklepy, kluby. Najważniejsze, żeby się nie nudzić
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kto był w Sera.. powiedz mi, czy jest tam darmowy internet, w przeciwnym razie sprzeczne informacje ...
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już