Pytania o Botanik Hotel & Resort 5*Zakupy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
59 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
jeśli tak, jeśli to możliwe, współrzędne, dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy handluje się nimi na rynkach żywności? Na przykład zainteresowanie ceną tureckiej rozkoszy i bananów?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
jeśli chcemy kupić: 3-4 pary dżinsów, 3 skórzane torebki damskie, 2 skórzane torebki, 6 skórzanych pasków, kilka portfeli i parę rękawiczek, to PYTANIE - czy spróbować targować się w pobliżu Delfina na targ lub pojechać do miasta w nadziei na zniżkę na naszą małą hurtownię. Pożądany sklep w okolicy Waikiki, bo. i tak tam jedziemy.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Moja żona przeczytała w Internecie, że warto kupować w waikiki. nie ma więcej informacji. Co za sklep. jak się tam dostać i czy są jakieś zniżki?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 21 odpowiedź
Cześć! Gdzie kupić bardziej opłacalne w przypadku Delphin-Botanik i przybliżonych cen towarów: Dżinsy damskie, męskie Męska zimowa kurtka balonium na holofiberze lub kurtce puchowej nastoletnia zimowa sukienka z balonem dla dziewczynki na holofiberze kurtka męska z zamkiem (mieszanka wełny) swetry damskie, męskie, dla nastolatki dzianiny damskie, męskie, dla nastoletniej fabryki (t-shirty, bluzki, sukienki, garnitury) Skórzana torebka Skórzana torebka męska Skórzane paski Portfele skórzane Skórzane rękawiczki + czy jest suszarka do włosów i żelazko, czy trzeba zabrać ze sobą własne
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Sądząc po opiniach, w okolicy naszego hotelu będzie niewiele sklepów, do innych osiedli nie planujemy, stąd pytanie - Czy na lotnisku Antalya można kupić pamiątki i orientalne słodycze? O ile jest droższy niż w strefie turystycznej w hotelach? Byłbym wdzięczny wszystkim, którzy odpowiedzą.
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 23 odpowiedź
Dobre zdrowie dla wszystkich!!!! Mam pytania, proszę o pomoc! W maju jedziemy do Alanyi na odpoczynek, proszę mi powiedzieć: 1. Gdzie mogę kupić złoto i skóry (kożuch) Może w pobliżu Alanyi są jakieś wsie. gdzie jest cena, a jakość nie jest dla turystów?????? 2. Ile jest złota????? 3. Ile można kupić zwykłą kurtkę lub futro??? 4. Co powinno być? budżet jeśli pójdziemy all inclusive???? 5. Czy można zatrudnić, za ile i jak wyjątkową osobę, która zabierze mnie w odpowiednie miejsca na zakupy !!!!!Byłabym niezmiernie wdzięczna za opinie !!!!
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy w pobliżu jest sklep (supermarket), który sprzedaje zwykły alkohol, papierosy, napoje bezalkoholowe (w tym wodę), artykuły higieniczne?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już