Pytania o Mukarnas Spa Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
102 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Kupiliśmy wycieczkę za 870 dolarów Chcieli przedłużyć nasze wakacje o 2 noce, zapytałem biuro podróży, na co odpowiedziała, że ​​muszę zapłacić 670 dolarów za 2 noce, mówiąc, że taka jest teraz cena. opcje?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Mukarnas Spa Resort 5. Zainteresowanie najnowszymi opiniami na temat hoteli. Podróżujemy z dzieckiem
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Odpoczniemy w hotelu Mukarnas (kurort 5). Powiedz mi, proszę, czy odpoczywa tam wielu Rosjan i jakiej narodowości jest personel hotelu? W recenzjach ktoś napisał, że personel rekrutowany był głównie z Azerbejdżanu i Kazachstanu, co bardzo mi się nie podobało.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Opis hotelu nawiązuje do głównego budynku hotelu. Czy ktoś wie coś o zakwaterowaniu w bungalowach? Muszę podjąć decyzję, proszę o poradę.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy dzieciom wygodnie jest zjeżdżać ze zjeżdżalni? czy ktoś był w połowie października w tym hotelu. Jaka animacja dla dzieci na koniec sezonu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ludzie mówią mi, jak w hotelu z zameldowaniem muszę dopłacać za dobry pokój od razu, czy po tym, jak nie podoba mi się proponowany? Jak daleko od lotniska? Z Kijowa lecimy 31.07.2012. Z góry dziękuję wszystkim
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
W lipcu jemy czworo z dwójką dorosłych dzieci w pokoju rodzinnym. W hotelu jest tylko 7 osób. Kto wie, w której części hotelu znajdują się te pokoje, gdzie są okna? O ile rozumiem, w pokoju nie ma kapci i szlafroków, czyli czy będziesz musiał wziąć własne? Jakie jest obłożenie hotelu w lipcu? Czytałam o specjalnych butach do pływania w morzu. O co chodziło? Kiedy najlepiej przyjść na obiad, śniadanie, kolację. Na początku czy na końcu? Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nie mogę się zdecydować na hotel...Chcemy lecieć do Alanyi na 10 dni w sierpniu-wrześniu (2 osoby dorosłe 35-39 lat i dziecko 6 lat)... Interesuje mnie ten hotel: czy przy zameldowaniu są bransoletki, kawa, herbata, kapcie -szlafroki w pokojach, czy są pakowane soki i świeże soki, alkohole twarde (tequila, gin, wódka, rum), gdzie i za ile, jeśli za opłatą, czy w morzu jest chociaż jakaś żywa istota i czy warto zabrać ze sobą maski do fajki- płetwy?!! Wcześniej byliśmy pierwszy raz w 5* hotelach w Egipcie, w Turcji. Z góry dziękuję. Nikolay.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam, podaj mi orientacyjne ceny za ten hotel Wyjazd z Jekaterynburga lub Czelabińska w czerwcu.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już