Pytania o Antik Garden Hotel 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
34 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Planujemy w połowie września. Dwoje dzieci, malutkie półtora roku, czy jest w tej chwili dobra pogoda i czy są duże fale? Czy życzenia są brane pod uwagę przy zameldowaniu, jeśli poprosisz o domek z dostępem do morza?!
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Hej ! Powiedz mi, w których pokojach lepiej nie mieszkać i czy można wynająć pokój w bungalowie?
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wiem, że za materace płaci się 1 USD, a ręczniki plażowe? Jaki jest lepszy pokój w ogrodzie lub pokój poszukiwany?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy jest coś do zobaczenia w morzu jak w Egipcie?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
I kolejne pytanie o ręczniki. Czy oni tam są? Po ile są? I wtedy nie wiemy, czy zabrać go ze sobą, czy nie, ręczniki zajmują dużo miejsca.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Latamy z przyjaciółmi i dziećmi 2, 2, 6, 10 lat pod koniec lipca. Chciałabym wiedzieć, czy jest plac zabaw i gdzie się znajduje (pomiędzy którymi bungalowami?) i jak wygląda sytuacja z animacją dla dzieci w ciągu dnia i wieczorem? Dzięki
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chciałem zapytać, że lecimy w lipcu z dzieckiem rok i 10 miesięcy, kiedy wykupiliśmy wycieczkę, powiedzieli, że hotele stawiają łóżka dla najmłodszych. Czy to prawda, powiedz mi, czy jest coś takiego, czy będę musiał to uśpić ze mną ??? Czy muszę kogoś zapytać, czy sam to postawi? Z góry dzięki za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Do Turcji jedziemy po raz pierwszy. Wcześniej odpoczywał w Egipcie w 5*. Zawsze było mydło w kawałkach, szampon, żel, balsam do ciała. Wszystko to zostało mi i mojej żonie. A jak się sprawy mają z tym w Antique? Chcę wiedzieć, co ze sobą zabrać. Dzięki za radę.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Opisz trasę przejścia kontroli w dniu przyjazdu i wyjazdu. Czy dokumenty są wypełniane? Dzięki za radę.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
:) W recenzjach nic na ten temat nie czytałam. Jest droga. Zabranie ze sobą lub gdzieś w pralni jest usługą płatną. Więc ile to kosztuje?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już