Pytania o PhuketWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Tajlandia Hotel Phuket All Seasons Naiharn Phuket z tego hotelu, gdzie lepiej kupować na wycieczki?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcemy wypożyczyć rower lub samochód i pojeździć po wyspie na własną rękę. Pytanie: czy można na miejscu kupić bilety wstępu do takich obiektów jak rafting (słonie, quady), lot gibonem, FantaSea i inne miejsca zwiedzania wyspy z pominięciem biur podróży?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dlatego ten miesiąc jest nadal uważany za poza sezonem, mówią, że wiele wysp jest zamkniętych dla publiczności, czy to prawda? Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Kupiłem bilety lotnicze do Phuket 19 marca, zarezerwowałem ten hotel na pierwsze 3 dni, teraz chcę wiedzieć o infrastrukturze wokół hotelu. Powiedz mi, gdzie lepiej wymienić walutę; od kogo i gdzie zamówić wycieczki do Similan, Krabi, Racha; gdzie zjeść smacznie i niedrogo, gdzie zrobić zakupy i jak jechać do Phuket (nie taksówką). I oczywiście radzę hotelowi w Kata w ciągu 3 tysięcy bahtów dziennie dla 2 osób dorosłych. i jedno dziecko, najlepiej z basenem i blisko plaży. Dzięki.
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Proszę o podanie rzetelnych firm organizujących wycieczki. Cennik wycieczek. Wycieczka od 28.12.13 do 08.01.14.
10 lat wstecz  •  12 subskrybenci 19 odpowiedzi
Zamieszkamy w Patong. Co polecasz zobaczyć? Jakie plaże lubisz w Phuket? Gdzie zjeść smacznie i niedrogo? Muszę od razu powiedzieć, że na pewno nie będziemy siedzieć tylko w Patong.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Lecimy w połowie listopada do Phuket jako dzikusy na miesiąc i zastanawialiśmy się, co tam zrobimy, poza oczywiście tarzaniem się po plaży))). Chciałabym wiedzieć, co warto zobaczyć na tej cudownej wyspie, może ktoś zna miejsca, które nie są oklepane przez turystów.
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Interesuje się Similanami i Pi-Pi, z przewodnikiem mówiącym po rosyjsku.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, będziemy mieszkać od 19 listopada w Centara Grand Beach Resort Phuket 5 *. Nie chcemy brać wycieczek od touroperatorów. Gdzie w pobliżu tego hotelu można kupić wycieczkę, chcemy Khao Sok. A co lepiej wziąć Khao Lak lub Khao Sok ??? Czym różnią się te wycieczki?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto jest właścicielem najnowszych informacji, ile kosztuje 2 dni z noclegiem w Khao Sok + Chao Lan Lake? Czy można kupić „dzisiaj-jutro”, skoro w Phuket będziemy tylko na 3 dni. TYLKO interesuje ulica t/a. dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Do Phuket jedziemy 24 lipca. Słyszeliśmy, że w Tajlandii jest delfinarium, w którym można pływać z delfinami, czy ktoś wie gdzie to jest, ile to kosztuje, jak się tam dostać, programy. Przydadzą się również informacje o akwaterrarium. Dzięki tym, którzy odpowiedzieli.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W Tajlandii byłam już 6 razy, ale wszystko jest w Pattaya, będę pierwszy raz w Phuket, jadę na 10 dni, czasu nie starczy na wszystko, więc trzeba wybierać na której z tych wysp jest ładna pogoda w lipcu?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! lecimy do Phuket przez Bangkok - w drodze powrotnej 1 noc (wylot z Phuket o 7 rano i następnego dnia o 13 lot do Moskwy) Może ktoś był na podobnej wycieczce - proszę powiedz, co obejmuje wycieczka krajoznawcza z organizator wycieczek? i gdzie iść przez resztę czasu
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi, co zobaczyć w Phuket. W porównaniu z wycieczkami z Pattaya i gdzieniegdzie farmami, ogrodami zoologicznymi, wioskami. Co za różnica? Nie chciałbym patrzeć dwa razy na prawie to samo. Gdzie jest najlepsze zoo? Gdzie jest najciekawsza farma krokodyli? Ogólnie rzecz biorąc, oświecić lub podać link do miejsca, w którym możesz jasno zdecydować, co oglądać.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
w Phuket po raz pierwszy. Śledząc linki do wycieczek, zdałem sobie sprawę, że w Pattaya i Bangkoku są również ogrody zoologiczne, safari i farmy. Jaka jest różnica? Gdzie najlepiej odwiedzić zoo w Pattaya, Bangkoku czy Phuket? Co szczególnego można zobaczyć w Phuket, czego nie ma w innych regionach?
12 lat wstecz  •  4 abonent 28 odpowiedzi
wybieramy między Pattaya i Phuket, czy możesz mi powiedzieć, jakie wycieczki w Phuket i ich koszt, może strona jakiegoś lokalnego biura podróży i nawet jeśli mieszkasz w pobliżu Patong, czy daleko jest do innych plaż i ile kosztuje ?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 25 odpowiedzi
Dzień dobry! Więc mój mąż i ja postanowiliśmy wypożyczyć skuter, aby podróżować po wyspie. Czy pomysł jest rozsądny? Motobike-od razu-nie, bo. brak doświadczenia z jazdy. Tak, w rzeczywistości też na hulajnodze Daj radę. Jak wybrać? Niezawodne biuro w pobliżu hotelu? Zasady jazdy? Sytuacje konfliktowe? Dzięki tym, którzy znajdują czas.
12 lat wstecz  •  15 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie kupić wycieczki, znajdujemy się w L'esprit de Naiyang Resort
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 27 odpowiedzi
Wszystkim, którzy mi odpowiedzieli, oczywiście bardzo dziękuję! A jednak (będzie w The Royal paradais 3''), gdzie można kupić niedrogie wycieczki, jeśli możesz określić cenę! Przepraszamy za błędy!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy na Phuket do Karon. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie można kupić dobre wycieczki. Mieć przewodnika mówiącego po rosyjsku. Cóż, wszystko inne, żeby było dobrze.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Witam, chciałabym wiedzieć, na które wycieczki na pewno warto wybrać się w maju i jaka jest różnica między wyspą Racha a Similan Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Gdzie mogę kupić wycieczki w pobliżu hotelu?Chcemy kupić w lokalnych biurach podróży, najlepiej z rosyjskim przewodnikiem, w opiniach piszą, że są 2 razy tańsze.z hotelu, w którym można tanio i smacznie zjeść?
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dzięki za kominek odpowiedzi! Proszę mi powiedzieć, gdzie i ile kupiłeś bilety na wycieczki, a także - gdzie była wycieczka do dżungli i przez ile dni był rosyjski przewodnik? Czy padało, czy w pokoju jest suszarka do włosów? Czy Filipińczyk śpiewał wieczorem w hotelowej restauracji?) Dlaczego przylecieli Aeroflotem, a nie Nord Wind? Mamy podróż w obie strony po Nord
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »