Pytania o PattayaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
8 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jeździmy sami, bez touroperatorów, od 02.01 do 11.01. Czy muszę zapłacić za kolację wigilijną? jeśli tak, ile na osobę? Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Warunki rezerwacji hotelu mówią – bezpłatne anulowanie rezerwacji, a w przypisie warunków specjalnych – całkowity koszt rezerwacji pobierany jest w momencie rezerwacji. Jeśli z jakiegoś powodu trzeba będzie anulować rezerwację, czy zadatek zostanie zwrócony? jak szybko?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Drodzy forumowicze, może ktoś ma informacje, gdzie można osiedlić się w okolicach Rayong? W jakim obszarze? Wymaga niedrogiego mieszkania w pobliżu plaży, dostępności sklepów, w których można kupić jedzenie. No i tak, żeby nie do końca „dziura”.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
tańsi dzikusy czy to samo na bilecie?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Proszę podać stronę, na której można zarezerwować bilety do Tajlandii.Znalazłem link http://www.fly.kiev.ua.Co o tym myślisz?! Rozumiem, że obowiązuje to również w całej Rosji?!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
W październiku 2013 dla 2 osób dorosłych, na okres miesiąca, chcemy zarezerwować niedrogi pokój ze śniadaniem. Jaki będzie jego koszt? Procedura rezerwacji? Czy transfer jest wliczony w cenę? Dzięki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Być może ktoś musiał lecieć do Bangkoku transferem przez Abu Dhabi. Przy wyborze biletów w najniższych cenach na tym lotnisku jest transfer: albo od wieczora do rana, potem od rana do wieczora. Gdzie można być tym razem. Nie możesz jechać do hotelu bez wizy, a to dodatkowe wydatki. Kto, co może powiedzieć w tej sprawie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Pattaya od połowy stycznia do połowy kwietnia. Doradzę, pliz, hotel na 5-7 dni i ewentualnie wynajęłam mieszkanie na dalsze zamieszkanie. Rozważam obszar Jomtien, bliżej plaży. Pożądane - tańsze, ale nie do końca beznadziejne, bo. zamierzają iść małżonkowie w wieku 60 lat. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
i gdzie znaleźć tę taksówkę)
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Marzę o przeprowadzce do Pattaya, dobrze znam angielski, powiedz mi od czego zacząć, ile kosztuje wynajęcie domu i gdzie pracować, żeby nie sprzedawać krewetek na plaży czy w mieście. Jakiej pensji się spodziewać.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Znam dobrze angielski, powiedz mi od czego zacząć, ile kosztuje wynajęcie domu i gdzie pracować, żeby nie sprzedawać krewetek na plaży czy w mieście. Jakiej pensji się spodziewać.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witaj Amirze! Ja i moje dziecko przyjedziemy do Tai w połowie maja... Teraz regularne loty latają z Syberii i dlatego pomyślałem Zaszaleć... Zorientuj się proszę w cenie, która zorganizuje dla nas transfer do Pattaya, zakwaterowanie w Rita Resort & Residence 3 * 10 nocy, transfer na Koh Chang na 3 noce w normalnym hotelu i odpowiednio z powrotem ...
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Pytanie do ekspertów tajlandzkich - (lot z Moskwy) - czy można odwiedzić Pattaya przez dwa tygodnie (zwykle w Tajlandii) bez kontaktu z biurami podróży? Jeśli ktoś wie jak to zrobić ekonomicznie, ale rzetelnie to proszę o udostępnienie. I jeszcze jedno pytanie. Czy są jakieś 3-4* hotele z bezpłatnym, ale działającym Wi-Fi? A ostatni - październik-listopad w Tajlandii - jaka jest prawdziwa pogoda (wilgotność, deszcz, stopnie)?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcę pojechać do Pattayi na początku grudnia, ale jak jest taniej i żeby nie wpaść w bałagan? Czy to prawda, że ​​w wielu hotelach obowiązuje zakaz palenia, czy są niedrogie hotele z balkonami i ile kosztuje woda pitna w Tajlandii?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jak lecieć ekonomicznie do Bangkoku z Ukrainy?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
wszyscy wiedzą, że Tajlandia to kraj nie tylko uśmiechów, ale także transseksualistów i seksu mniejszościowego. Bez problemu odpowiem na pytania dotyczące turystyki lesbijsko-gejowskiej.. Znam kluby w Pattaya i Bangkoku na ten temat.. dla chłopców - osobno (o hotelach i imprezach na ten temat - to samo) dla dziewczynek - osobno))) PYTANIE: kto chce nietradycyjnych wakacji? kto nie jest zainteresowany - nie pisz))
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę polecieć do Pattayi po raz drugi, ale jako dzikus z córką, czy to możliwe i ile to będzie kosztować?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 22 odpowiedź
Jak dużo?
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Panie, powiedz mi! Pierwszy raz jedziemy do Tajlandii. Nie interesuje nas seks, czy warto marnować dwa lub trzy dni w Pattaya? Lub udać się bezpośrednio na wyspy? Chciałbym zobaczyć farmę krokodyli, ale z tego powodu pojechać do Pattaya?
14 lat wstecz  •  2 abonent 8 odpowiedzi
jemy 3 osoby dorosłe i 1 dziecko, interesuje nas orientacyjna cena za pokój w trzech rublach i które zakwaterowanie jest lepsze, w dwóch pokojach czy w jednym? dzięki!
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź