Pytania o Pattaya Park Beach Resort 3*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
47 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tajlandia
Po raz drugi jedziemy do tego hotelu, podobało nam się. Jedliśmy na targu „rosyjskim”, obok hotelu. Chcę skosztować krokodyla, w kawiarniach przy ulicy prowadzącej do głównej drogi oferują jego mięso, ale nie chcę wpaść na kurczaka. Kto próbował tych zakładów? I ogólnie chcę usłyszeć recenzje o tych kawiarniach, aby później nie cierpieć z powodu żołądka.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
W jednej z recenzji tego hotelu przeczytałem, że w lodówce jest woda (butelkowana), w szklanych butelkach i plastikowych butelkach, która jest bezpłatna?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam Gdzie w Pattaya można zjeść pyszne prawdziwe bułeczki?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Niedawno znajomi wrócili z Tai i powiedzieli, że ceny za wszystko tam podskoczyły: jedzenie, ubrania itp. Czy to prawda, czy myśleli?Byliśmy ostatnio w sierpniu-wrześniu 2012. Dla porównania: grill-100 baht, shawarma-60 baht, naleśniki-30 baht, ananas-10 baht, koszulki -80-150 baht - takie były ceny?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, gdzie jest kawiarnia Terem OK w Pattaya? jak się tam dostać z Pattaya Park Hotel?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie możesz zjeść niedrogo i smacznie w pobliżu Pattaya Park Beach Resort 3 *?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
drodzy proszę powiedz mi czy park wodny, basen jest opłacany dla mieszkańców hotelu ??? Przeczytałem kilka recenzji na ten temat, reszta z jakiegoś powodu nie wspomniała.. radzić! lecieć wkrótce!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
ILE KOSZTUJE PIWO?! Lecimy pierwszy raz i nie wyobrażam sobie wakacji bez piwa! W Egipcie było łatwiej - „Sahara” wszędzie i „Sahara” zawsze! A co tam kupić? A gdzie najlepiej kupić? Jaki jest ogólnie hotel? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Drodzy turyści! Może ktoś wie lub pamięta ile kosztuje obiad w panoramicznej restauracji na 53. piętrze w Pattaya Park Hotel? A jednak pamiętam 4 lata temu tam w określone dni lub godziny były 20% zniżki jak. Jeśli ktoś ma informacje, proszę pisać. My sami nocujemy w innym hotelu, ale chciałbym iść do tej restauracji na obiad, czysto zakręcić)))
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Drodzy turyści! Może ktoś wie lub pamięta ile kosztuje obiad w panoramicznej restauracji na 53. piętrze w Pattaya Park Hotel? A jednak pamiętam 4 lata temu tam w określone dni lub godziny były 20% zniżki jak. Jeśli ktoś ma informacje, proszę pisać. My sami nocujemy w innym hotelu, ale chciałbym iść do tej restauracji na obiad, czysto zakręcić)))
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już