Pytania o Long Beach Garden Hotel & Spa 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
41 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tajlandia
Natknąłem się w recenzjach, że liczby parzyste patrzą na slumsy. lepiej wziąć te nieparzyste. Czy tak jest? a im wyżej, tym lepiej (14-16 pięter). Czy tak jest? PS Zastanawiam się nad zarezerwowaniem ilości pięter. lecieć wkrótce
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Trzech z nas jedzie tata + mama + córka 10 lat do Long Beach Garden ... oto trzecia część pytań. 12. Jak ciekawe są Pattaya 3 w 1 i farma krokodyli + park za milion lat kamieni w cenie wycieczki? 13. Jakie inne wycieczki warto rozważyć? 14. Czy powinienem zabrać ze sobą pastę do zębów? 15. Czy muszę zrezygnować z płatnego minibaru? potrzebujemy tylko wody. W Turcji musiałem zmusić się do nalewania w siebie piwa i napojów gazowanych. Szkoda, że ​​zniknął. 16. liczba kondygnacji przy przeprowadzce >= 14? Na dole - camara, żywe stworzenia, minibar, zapachy i widoki śmietników i slumsów? 17. transfer powrotny – na ile godzin przed odlotem jest on wyciągany? 18. godzina wymeldowania - 12:00 przy zameldowaniu, 14:00 - przy wymeldowaniu? 19. Śniadania i obiadokolacje wliczone w cenę. czy jest ubranko? 20. Czy jest wybór - gdzie zjeść śniadanie - obiad? 21. Nie prać pod łóżkami?
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 24 odpowiedź
Trzech z nas jedzie tata + mama + córka 10 lat do Long Beach Garden ... oto druga część pytań. 7. Czy można usiąść na piasku bez pościeli? Wygląda na to, że infekcję można złapać lub wyczołgać się z piasku pod skórą... 8. Internet i wi-fi w hotelu i okolicach. zwłaszcza darmowe wi-fi. 9. niektórzy idą popływać z hotelowej plaży. czy mogę prosić o szczegóły? 10. Czy musisz wypożyczać leżaki o 6-7 rano? 11. co zrobić z otrzymanymi 2000 bahtami - jeśli nie jesteś nic winien hotelowi?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Trzech z nas jedzie tata + mama + córka 10 lat do Long Beach Garden ... Zgromadziliśmy wiele pytań związanych z hotelem i całym krajem. oto niektóre z nich 1. Szczepienia. Internet jest podzielony na 2 obozy. Jedni mówią, że to robią, inni nie. Twoja opinia? 2. Odlatujemy w ciepłych ubraniach, bo późna jesień. Co z nią zrobić w Tajlandii, co z nią zrobić przed odlotem (sklep), gdzie przebrać się tam iz powrotem. Czy hotel ma bezpłatną przechowalnię? 3. Jakie ubrania zabrać ze sobą do Tai na nasz przyjazd? 4. Wymiana walut. Gdzie wymienić, aby dać depozyt w wysokości 2000 bahtów? a nie możesz tego dać? Gdzie okresowo zmieniać - na jedzenie itp.? 5. komunikacja komórkowa. Czy można korzystać z karty SIM MTS z dowolną usługą lub wziąć kartę gościnną? Jakie są stawki? 6. Jak zamontować klocek do obsługi w barach - aby płacić od razu gotówką, a nie kumulować zadłużenia?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
16.03.2012 zabraliśmy vouchery do Long Beach Garden Hotel & Spa, wzięliśmy pokój superior A z widokiem na morze, mówią, że niektóre pokoje zostały odnowione i są z plazmą, ale niektóre nadal nie, powiedz mnie kto wie na jakich piętrach nastąpiła aktualizacja pokoi.Dziękuję
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Interesują mnie wycieczki na Wyspy Jamesa Bonda itp. Co jest realne iw mocy dziecka.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Mam pytanie: kto odpoczywał z dziećmi w tym hotelu? Podziel się wrażeniami))) Jedziemy do trzech rodzin z pięciorgiem dzieci w różnym wieku: od 4 do 12 lat.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
na co zwracać uwagę i kto latał aerosuitem, czy w samolocie są telewizory, z góry dziękuję wszystkim
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
pokój i nie drogo i nie tanio?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już