Pytania o Botany Beach Resort 3*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
57 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tajlandia
Powiedz mi, Proszę! Gdzie najlepiej obchodzić Dzień Kobiet 8 marca? Pierwszy raz w Tajlandii. Chcę, żeby było ciekawie, smacznie i zapadało w pamięć!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Proszę, abyś powiedział doświadczonym ludziom - czy łodzie płyną z obszaru tego hotelu na wyspy, czy też musisz jechać do samej Pattaya? Dzięki.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Co ciekawe i niezwykłe w tym kraju, jeśli według opinii jedzenie jest złe, a pokoje niezbyt dobre, to morze jest złe. Po cudownych hotelach w Turcji, gdzie wszystko jest ultra all inclusive, gdzie na terenie hotelu codziennie odbywają się szalone dyskoteki, co robić w Pattaya? Wątpię, czy spodoba mi się Botany Beach?
14 lat wstecz  •  13 subskrybenci 38 odpowiedzi
Tam, gdzie w pobliżu hotelu są kawiarnie, makaroniki, bazary, tylko nie jedź tuk-tukiem przez jakieś 20 minut, wyszedłem i ulicą, jak w Jomtien, wzdłuż morza.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W bilecie posiłki to tylko śniadania, w internecie każdy mówi inaczej. Ile pieniędzy potrzebujesz, aby nie umrzeć z głodu?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy w tym samym czasie jadą ludzie do tego hotelu? można odpisać, razem będzie fajniej...! Mamy 30 i 35 lat. Istnieje chęć podróżowania do zabytków Tajlandii.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 29 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już