Pytania o Koh SamuiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Koh Samui
Nasza wycieczka obejmuje tylko śniadanie, gdzie możemy zjeść obiad, kolację, ile to wyjdzie pod względem kwot?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Gdzie w Lamai można zjeść smacznie i niedrogo, na przykład u Goshi w Jomtien (Pattaya)? Blisko Thai House lub Koh Samui Jasmine.. Dziękuję!3kje4s12
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podziel się wrażeniami z tej lub podobnej połączonej wycieczki. Jego plusy i minusy. Na co zwrócić uwagę.
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy siłownia jest bezpłatna w tym hotelu, czy nie? Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
nigdy nie spędzał wakacji na wyspach. powiedz mi proszę, jak dzikie lub odwrotnie cywilizowane na Koh Samui w Tajlandii. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pomóż mi znaleźć restaurację Yin Yang na Koh Samui Proszę podać adres))
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
lub z menu dla dzieci lub dietetyki
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile średnio kosztuje pobyt w tym hotelu?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ludzie w ogóle..Gdzie iść do 2 młodych i pięknych dziewczyn? Tam w ogóle ludzie gromadzą się w barach w firmie?W związku z tym w Turcji oczywiście jest to szum..Idziesz na dyskotekę i jedziesz..Tak, a Rosjan jest dużo .. W Tae z jakiegoś powodu jedna emerytura lub małżeństwo (((Albo mężczyźni z sekretami w uścisku.. Chociaż to zrozumiałe.. to tanie))) Ale nie chodzi nawet o mężczyzn.. Jacyś ludzie nie imprezują- jak .. nietowarzyski. I chcę wyjść w pełni!
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę, w którym hotelu na Koh Samui jest najwięcej zabawy? Który hotel ma dużo młodych ludzi?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi