Pytania o KalutareWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kalutare
Byłoby ciekawie i nie nudzić się na wycieczki
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Odpoczniemy w Kalutara, proszę o informację jakie są oferowane wycieczki i ich przybliżony koszt. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jeździmy od 25 marca. Czekamy na porady!
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Lecimy 11 nocy i nie chcielibyśmy długich podróży. Ale ja osobiście chcę jechać na plantacje herbaty. Czy są daleko od Kalutary? I kilka ciekawych wycieczek w pobliżu. Możesz wyjść rano i być w hotelu wieczorem. Najlepiej indywidualnie. I powiedz mi dobrą plagę w Kalutara i jak go znaleźć. Co przynoszą ze Sri Lanki oprócz herbaty i kamieni?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
od 10 do 21 września?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi kto pojechał - odległość z Kalutary do parku Yala jest bardzo duża, ale bardzo bym chciała tam dotrzeć. Czy spotkanie tego dnia jest realistyczne, czy też musisz zaplanować nocleg? A kogo polecasz jako przewodnika?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Co zobaczyć bez męczących wycieczek
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Z niektórych recenzji zdałem sobie sprawę, że jednodniowe wycieczki są bardzo męczące i wiele zależy od tego, kto świadczy usługi. Skonsultuj się proszę.
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Agencja zaoferowała nam 650 dolarów, czy to drogie czy normalne?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dużo czytam w recenzjach o oszustach, którzy wcale nie są przewodnikami, co z tym zrobić, który może doradzić dobremu przewodnikowi, który nie wiesza makaronu, dużo wie i nie zdziera pieniędzy….
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W połowie stycznia jedziemy na Sri Lankę. Pierwsze pytanie dotyczy wycieczek: operator oferuje trzydniową wycieczkę po kraju. Khabarana (szkółka słoni, Sigiriya), Kandy (ogród botaniczny, świątynia, fabryki itp.). Śniadanie, obiad i nocleg w cenie. cena emisyjna + 650 USD na wycieczkę we dwoje Czy warto zabrać, czy lepiej zabrać ją na miejscu z biur podróży/przewodników? touroperator wskazał hotel Tangerine jako najbardziej optymalny pod względem stosunku ceny do jakości. Kierownik twierdzi, że wszystkie pokoje deluxe są najświeższe i całkowicie odnowione w 2010 roku. Jeśli ktoś był (stosunkowo niedawno) – podziel się wrażeniami. Najlepiej bez ekscesów emocjonalnych)) Z góry dziękuję za wszystkie świetne rady
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi