Pytania o BentotePogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bentote
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czego się spodziewać po pogodzie we wrześniu? zaraz po ślubie lecimy na wycieczkę do Bentoty od 11.09 do 20.09. Bardzo się boję, że będą nieustanne prysznice (z góry dzięki!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry, niedługo ślub i chcemy od razu wyruszyć w podróż poślubną. Dogodne terminy 1-3 lipca. Dlatego myślimy o czymś bardziej egzotycznym do wyboru. Czy warto latać na Sri Lankę latem, jaka jest pogoda? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
dzień dobry! teraz wybieramy między sierpniem a wrześniem! chcemy więcej w sierpniu w klubie bentota! powiedzcie mi jaka jest pogoda w środku sierpnia w tej części? Czy pływanie jest niebezpieczne i ile pada deszcz?Dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Interesują mnie głównie deszcze: jak często i na jak długo. A stan oceanu: fale i możliwość pływania
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
W sierpniu chcemy odwiedzić Sri Lankę. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest pogoda i do której części wyspy najlepiej polecieć? Dzięki"
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na Sri Lankę jedziemy w lipcu. Wybraliśmy ten hotel na początku, ale martwię się, że fale są w tym czasie zbyt silne w oceanie. Czy tak jest? co radzisz?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry! Do Bentoty latamy od 15 do 25 maja. kto był w tym czasie? Czytałam, że pora deszczowa zaczyna się w maju. Czy był ktoś w tym czasie? 2. Kto lata w tych terminach - dołącz do nas! Będzie fajniej))
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi