Pytania o Południowy GoaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Południowy Goa
Witam, niedługo jedziemy do tego hotelu na odpoczynek.Czy w pokojach są ręczniki?
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dziękuję wam wszystkim
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi hotel South Goa z dobrą plażą?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W styczniu planujemy zabrać 9-letnie dziecko nad morze. Powiedz mi, czy na Goa będzie wygodnie, czy muszę wybrać inny kraj? Co? dziękuje za wszystko!
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
DD. Chcemy latać 10 dni, mamy 2 lata, ile to będzie kosztować? Z góry dziękuję Odpowiedz na [email protected]
9 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Niektóre strony wskazują, że hotel jest tylko dla osób dorosłych, chciałbym wiedzieć, jak aktualne są te informacje. Chcemy jechać do tego hotelu z dzieckiem w wieku 6 miesięcy.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
jaka jest różnica między Single Delux a Villa?Czy można zameldować się w prywatnym pokoju dla 1 osoby w hotelowej willi?Czy w pokojach hotelowych są wanny, czy jest to tylko prysznic?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Chcemy odwiedzić Goa w październiku, wybraliśmy południe Goa, doradzamy w hotelu, planujemy 3* lub 4*, nie drogie, ale blisko morza.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 32 odpowiedź
moscow-abu-dhabi-mumbai-goa (Etihad/Jet airways India) plecak będzie miał do 7kg, zawiera śpiwór, piankę, trochę ubrań, bojler, składany nóż (jak mały Wenger), trochę pań „kosmetyki, balsam, mydło, olej do skóry, no, nawet nitka jedzenia, jak jabłka i jakiś rodzaj orzeszków chlebowych - wszystko to można zabrać do bagażu podręcznego ?? nie będą zmuszeni go wyrzucić ?? Planuję faktycznie żyć jak Robinson, czyli niewiele osób) jeśli są - zapraszamy))
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
Wybieramy się na wycieczkę do Intaer, poradzili ten hotel jako dobry 4 * na południu, z all inclusive (jesteśmy rodziną, to wygodne!) Nie znaleźliśmy żadnych recenzji na tej stronie.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy trzeba zabrać ze sobą ręczniki plażowe, czy są one zapewniane przez hotel?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wyjeżdżam za 3 dni! Ważne: mało osób, czysto, blisko plaży.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy Goa potrzebuje klimatyzacji w okresie styczeń-luty? Z doświadczeń z wyjazdów do Turcji wynika, że ​​klimatyzator nigdy nie był używany. Jak jest w Indiach? Potrzebuję tego? Czy nie ma korzyści, ale szkoda?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy w pokoju jest lodówka? Czy hotel zapewnia bezpłatną wodę pitną?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, chcę odwiedzić Indie, South Goa zimą w styczniu-lutym, doradzić przytulny hotel, niedaleko plaży, 3-4*, ze śniadaniem, aby dla dwojga nie było więcej niż 70 000 na wycieczki
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Radzimy wybrać hotel pomiędzy NANU RESORT 3, THE BYKE OLD ANCHOR 3*, VARCA LE . Jedziemy w lutym z dziećmi. Gdzie jest plaża lepsza (mniej burzowa), czystsza, piękna przyroda i koniecznie restauracje na plaży, na piasku, czy są wszędzie, w każdym hotelu?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi niedrogie, ale dobre 3-ku na południu GOA. Podróżujemy z dziećmi w wieku 7 i 10 lat. Życzenia: 1 linia, ładna plaża, dużo zieleni, typ bungalow. blisko ważnych miejsc (wycieczki, punkty sprzedaży, sklepy, kawiarnie itp.)
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dobry dzień! Odpowiedz proszę, kto odpoczywał w tym hotelu! Dzięki!
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi czy warto lecieć do tego ośrodka z małymi dziećmi.Wszyscy boją się strasznego brudu i niehigienicznych warunków?Przyjaciele, którzy tam byli powiedzieli, żeby tam nie wracać.pierwsza linia.no cóż, hotel jest na poziomie dobrej 5 tureckiej . dzięki
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Proszę doradzić, którą plażę wybrać, aby było mniej uciążliwych. I nadal interesuje się pytaniem, co jest lepsze na relaksujące wakacje na południu lub północnym Goa. Dzięki za zrozumienie.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
czy warto zapłacić więcej? a jeśli porównamy 5 gwiazdek w Sharm El Sheikh i South Goa, czy jest duża różnica?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 20 odpowiedzi
Miłego dnia! Spojrzałem na informacje o hotelu Mayfair Hideaway Spa Resort 4 * w Internecie, podobał mi się hotel, ALE nie mogę znaleźć na jego temat opinii, w ogóle ani jednej! Chociaż hotel istnieje od 1979 roku. Może ktoś w nim odpoczął? A potem wiesz, jak to się dzieje, w internecie jedno, ale w rzeczywistości coś innego!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
żółta gorączka itp.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jedziemy na południe Goa, hotel Lotus Beach Resort, co możesz powiedzieć, gdzie zjeść, co robić wieczorem? Czy to milion komarów? Chociaż rozumiem, po prostu tego nie zauważamy. A co z wycieczkami? Gdzie najpierw?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy ktoś mi odpowie, czy nikt tam nie pojechał z małymi dziećmi?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę opowiedzieć o opiece medycznej w Indiach, chcemy polecieć na Goa w kwietniu z dzieckiem 2,5 roku, ale z niespodziankami w każdej wycieczce udaje mu się na coś zachorować, czy będą w stanie udzielić wykwalifikowanej pomocy, czy jest to lepiej zostawić go w domu.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zuri White Sands 5 lub Vivanta by taj Fort Aquada Beach Resort
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Tyle, że przyjazd mamy o 4 rano, a słyszałam, że zameldowanie jest po 12.00
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »