Pytania o Nusa DuaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nusa Dua
Na Bali chcemy pojechać w kwietniu na 10-14 dni, aby odpocząć z całą rodziną 3 dorosłych i małą 6 miesięczną. dziecko. Odpoczywaliśmy już w hotelu w Nusa Dua, a teraz chcemy wynająć willę na 2 tygodnie. Powiedz mi, kto to zrobił, od czego zacząć. Widok na ocean nie jest wymagany. Spokojna okolica. Dzięki
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Mówią, że są hotele, w których odpływy są mniej odczuwalne, PROSZĘ mi powiedzieć. Bardzo lubimy pływać. Jaki jest najlepszy sezon na wizytę na Bali? aby mniej padało. Dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zastanawiam się nad wyjazdem do hotelu Novotel Nusa Dua Bali na Bali. Kupuję bilet w Continent Voronezh LLC. Podróżuję z dziećmi, więc chcę zrozumieć, jak obszar kurortu Nusa Dua jest odpowiedni dla rodzin z dzieckiem
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę napisz kto odpoczywał na Bali. W pobliżu potrzebujemy zarówno życia nocnego, jak i nurkowania. Który hotel wybrać?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
jemy dalej Bali, oferta hotelu swiss belhotel 4 , brak opinii, może ktoś wie o tym hotelu. i co jeszcze musisz zabrać ze sobą w tę podróż.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Osoby, które były na Bali w Nikko Bali Resort & Spa? Co możesz o tym powiedzieć i ogólnie o Bali, czy możesz dać jakieś zalecenia?! Z góry dziękuję
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź