Pytania o RetimnoMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Retimno
Chłopaki, powiedzcie mi proszę, jak się sprawy mają z wypożyczeniem roweru, roweru, samochodu? Po co i jakie doświadczenie?
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
We wrześniu postanowiliśmy odpocząć w hotelach Theartemis Palas 4*, palę, chcę wiedzieć, czy są specjalne strefy dla palących, jeśli nie, co mam zrobić?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, a klimatyzatory za dodatkową opłatą?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Co należy rozumieć przez żywność dla niemowląt? Czy ta karma jest odpowiednia dla dziecka w wieku 1,3? Czy są mieszanki?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Koneserzy Krety (zwłaszcza okolice Rethymnonu), proszę powiedzcie mi, jak daleko te hotele są od siebie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
udział co z hotelu?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak złożyć wniosek o samochód przez Internet?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Mam kilka pytań: 1. Jak wygląda sytuacja w hotelu, z internetem czy z usługą - Wi-Fi? O ile rozumiem taka usługa nie jest bezpłatna, nawet w recepcji, prawda? 2. TV i klimatyzacja - we wszystkich pokojach hotelu za dodatkową opłatą? Czy te dodatkowe usługi powinny być negocjowane lokalnie? Czy kategoria pokoju wpływa na możliwość odbioru tych usług „automatycznie”? Dzięki.
13 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Czy można iść gdzieś wieczorem (sklepy, restauracje ...)
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Co jest w pokoju?? szampon, mydło? Czy możesz zabrać ręcznik na plażę? Która plaża to hotel? Czy mogę zapłacić kartą plastikową?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak daleko jest od miasta? Jest jakiś problem? Ile kosztują usługi SPA?
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź