Pytania o GrecjaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Jak dostać się z Dassia do Paleokastritsa autobusem? Gdzie jest przelew?
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w pobliżu jest stacja metra? Do której godziny jest otwarte i jakim autobusem dojechać do centrum?
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
5 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
jesteśmy 4 osobami
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Panowie proszę powiedz mi rzetelną wypożyczalnię samochodów we wsi. Skaleta lub Rithymno. Chciałbym bez greckich niespodzianek z ubezpieczeniem.
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Hej! Pilnie potrzebna pomoc: prosze powiedz mi jak i gdzie mozna sprzedac bilety last minute -21 wrzesien-na Krecie?Bylo nieszczescie i wycieczka zostala odwołana....Dziękuję.Kto wie, pisz jak najszybciej!
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Do Metamorfosi jedziemy pod koniec czerwca. Może ktoś już w tym roku odpoczywał w wiosce?!Jakie są ceny na plaży, na wycieczkach? Czy ma sens brać rower (nie jeździmy samochodem), chcemy jechać do Nikiti, na plażę Vourvourou, jeśli nie mylę nazwy. Jeśli jedziesz od Metamorfosi, to Nikiti jest po prawej stronie, a Vourvourou po lewej.Jak wygląda jedzenie w samym hotelu i ogólnie? Czy plaże są gotowe, czy potrzebujesz kapci z jeża? Wszelkie informacje będą mile widziane...
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Drodzy miłośnicy Peloponezu, powiedzcie mi, ile kosztuje taksówka za 1 km. Koniecznie trzeba dojechać z Nafplio do Diakofto (miejsce odjazdu kolejki zębatej). Czy ktoś może mi podać numer telefonu do prywatnego przelewu, będę wdzięczny.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już